SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
taaa dzieki isabell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
a swoja droga, isabell pisałas, że Twój mąż ma 172 cm, czyli tyle co ja. Ciekawi mnie to w jakim wielku przestał rosnąć. Wiem, że każdy jest inny, ale poprostu mnie to ciekawi. Byłabyś tak uprzejma i spytała się go ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Słuchaj on w dowodzie ma 171 a o tym że ma 172 dowiedział się niedawno tak więc kiedyś tam potem musiał 1cm urosnąć :D niskich miał rodziców bo jego ojciec ma 163 a matka jest sporo niższa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Tak sobie myślę że przy korzystnych warunkach masz szansę dobić do 180 sądząc po tym że masz jeszcze chrząstki niezmineralizowane.Tak więc jesteś na dobrej drodze i nie obciążaj kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
co do chorób tarczycy to właśnie niedoczynność powoduje u dzieci znaczne spowolnienie wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
co do momentu w którym mój mąż przestał rosnąć to niestety nie jest w stanie powiedzieć ale sądząc po zdjęciach to jak miał 18 lat no i potem jeszcze 1cm mu się przyplątał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
ua 180 cm. jakbym tyle miał to bym sie rozpłynął chyba ze szczęścia
Fakt, chrząstki się jeszcze zrastają, ale mój endokrynolog powiedział, żebym sie starał własnie dobrze odżywiać, witaminy itd do jesieni. I teraz nie wiem, czy chodziło o to, że obstawia, że potem już przestanę rosnąć, czy dlatego, że mam z nią kolejne spotkanie na jesieni... Mam nadzieję, że to drugie, ale cholera boje sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
hm...może chce zobaczyć czy wtedy dalej będą zrośnięte.A ty do niego chodzisz w sprawie wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
Taaak, już drugi rok. Bo...zawsze miałem ten problem, wiesz najnizszy w klasie itd. I od około roku chodze (2 wizyty).
Zrobiłem zdjęcie nadgarstka no i okazało się, że jeszcze miejsce jest. Na tej podstawie endokrynolog określiła mi, że przez cały ten czas teoretycznie moje hormony działały dobrze, tylko zawsze byłem w "dolnych granicach normy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
180 nie bedziesz mial na bank
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium