SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
jeśli mam rozmiar buta 44 to czy stosując się do tych instrukcji zwiększy mi się rozmiar stopy??

Demon's Day

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
raczej nie powinien xd ale wszystko jest mozliwe xd ;DD 44 to wcale nie jest duza stopa xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
Lukanio696 - mam pytanie co do zwisu. Wisisz głową w dół? czy na rekach i sie trzymasz drążka?
Jak głową w dół to jak mocujesz nogi do drążka? czym dokładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glowa w dol i na samych nogach sie trzymam, to nie jest problem... ale po jakims czasie musisz sie odczepic zeby odpoczac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i nie zrazajcie sie tym ze np. na poczatku bedziecie krotko wisiec, po miesiacu jest to juz dobrych kilka minut z ciezarkami, ja doszedlem do takiej wprawy ze slyszalem jaki mi kregi strzelaja, ale to dobre bylo dla kregoslupa, w rehabilitacji ti sie nazywa mobilizacja kregow czy jakos tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
djkg6 - A polecał byś mi skorzystanie z jakiejś takiej suplementacji? Chodzi mi o profesjonalne podejście do tematu, bo uważam Cię za znawcę w tej dziedzinie, i jako tako przecież urosłeś :D Dlatego jeśli miałbym wybierać to polecał byś to? http://www.topheight.com/order.html  Czy może coś innego/ podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
djkg6: znalazłem na necie typa, który urósł do 198 cm wykonując podciąganie na drążku ze sztangą przywiązaną do nóg.


Mógłbyś podać link.

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
linku już nie pamiętam, po jakiś forach wędrowałem z nudów no i jakoś trafiłem wtedy a teraz nie mogę

Daerato, jak już wcześniej pisałem nie mogę nic polecić ponieważ nic z tych rzeczy nie brałem i niewiele o nich wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
djkg6 a ile miałeś wzrostu jak zacząłeś brać suple??

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
łamacz92 na pierwszej sotrnie pisze xD djkg6 mial 175 cm.

Lukanio696 ile na poczatku wisiales [min] i jaka progresja, co ile i o ile zwiekszales czas zwisu. od kiedy zaczales z obciążeniem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium