SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
3-4 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
skok wzrostowy 3-4 lata ? :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba 1-1,5 roku ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
skoks wzrostowy to wejscie w okres dojrzewania płciowego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
ale nie trwa 3-4 lat : o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
chyba, ze zle zrozumialem o co ci chodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi chodziło o skok wzrostu(kości) a nie dojrzewanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
cholerne osły, z wami gadac to jak z betonem.
Myslisz ze od czego zalezy wzrost kosci od jakiego niby okresu ?
Dojrzewanie!! tak wlasnie to ono decyduje o wejsciu w skok wzrostowy ktory konczy wraz z zamknieciem nasad kosci. Skoks wzrostowy jest tylko jeden!(słownie jeden)
Przypada na najczsciej w wieku 12-14 lat i konczy sie mniej wiecej w wieku 16-18.
Jak kots ma 17-18 i mysli ze bedzie mial skok wzrostowy i przybedzie mu 10 cm to sie grubo myli.
NIe czytajcie tylko opini bachorow na necie i domorosłych specjalistow ktorzy twierdza ze mieli 2 skoks wzrostowy albo nagle wybili sie 10 centow w gore w wieku 18 lat. NIe mowiac juz o tym ze wzrost kosci nie zalazy tylko od nasad kosci ale od okresu dojrzewania! czyli mozesz miec 18 lat i wiec otwarte nasady a i tak nic nie urosniesz.
aa no i tak to prawda ze rosnie sie np do 21 r zycia ale po gwałtowym skoku nastepuje spowolnienie wiec powiedzy od 18 do 21 urosniesz moze 2 cm a jak dobrze pojdzie to 3 cm.
Przede wszystkim geteyka i zdrowy styl zycia. A jak was stac i macie dojscie to silnych lekow ktore potrafia wywoływac depresje a potem np mysli samobójcze to luz dacie rade :D aa no i musicie miec max z 15 lat na te leki.
Czyli podsumowując nie macie zadnych szans na zwieksznie swojego wzrostu poza dobrym odzywianiem i sportem(wzrost igf1)a i dobrze by bylo jakbyscie nie ciskali przed 18 r zycia. Wiem, wiem sa sprzeczne opinie ja natomiast twierdze ze to taki sport ktory jednak powinno sie zaczac uprawiac dosc pozno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
wybacz Faridrox, my proste betony i osly nie dorownujemy tobie inteligencja.
Szkoda mi ciebie, jestes opor sfrustrowany i piszesz glupoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hah rozbawiła mnie ta wypowiedz
nie bój się jak podrosnę to cię znajdę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium