SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
olimp raczej w kulki nie leci i jest tam faktycznie 1.5g argininy wiec warto

" i jeżeli to sie potwierdzi medycznie o czym mysle"

o czym myslisz ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Daerato myslisz sie autor tematu polecal tą: http://hellhound.pl/apl-argininepyroglutamatelysine-100kap-p-927.html 

Ty podales link do l-argininy, a djkg6 stosowal piroglutaminian argininy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
yyy to o czym myslałem się nie potwierdziło ;) nie ważne ;) doczytałem tylko ze arginina może stymulować wydzielanie się insuliny.

Ogólnie b.dobrze się czułem na arginine i chcę do niej wrócić. Szukam również przyczyny mojego przytycia. W sumie bd wynik na 3 tygodnie suplementacji. Jeżeli by się okazało że dzieki argininie tyle przytyłem to chciałbym z niej wszystko wycisnąć. Ciekawi mnie tylko stabilność masy mięśniowej zdobytej w okresie suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
djkg6 stosowal piroglutaminian argininy, ktora dodatkowo zawiera l-lizyne, ktorej ta z olimpu NIE POSIADA [przynajmniej nie zauwazylem, jak co to sorki]. jej cechy to:
-Niezbędna przy budowie białek, głównie w mięśniach i w kościach, istotna w okresie rozwoju.
-Wchłania wapń, poprawia koncentrację umysłową.
-Obecna przy wytwarzaniu hormonów, przeciwciał, enzymów i przy budowie kolagenu.

Przeanalizujcie jej cechy a sami stwierdzicie oprocz wytwarzania HGH wplywa rowniez na inne rownie wazne procesy. tak jak djkg6 mowil co z tego ze "wyprodukujecie" hormon, l-lizyna pomoze we wchlonieciu wapnia, zbuduje bialka. Sam ja stosuje i polecam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
oile to nie woda to mozesz byc spokojny, nie zniknie jesli bedziesz "dbal" o nia - dieta, trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
wg mnie bardziej w parze ze wzrostem idzie wlasnie APL, jezeli ktos chce procz wzrostu nabrac pozadnie na masie tak jak ownedmx to wtedy ta z olimpu, ale wiadomo na koazdego moze dzialac inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
no wlasnie o ile to nie woda:) brałem jeszcze rozne formy kreatyny (ale po mono bym tyle nie uzyskał) ogólnie nie stosuje diety (nie cwicze zeby byc kulturysta i zbytnio nie zalezy mi na mega przyrostach) - ogolnie od poczatku cwiczen przytyłem 15kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Yhm śmiesznie to musi wyglądać . 15 kg w miesiąc .Musiałeś się strasznie zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
zle mnie zrozumiales ;) 7 kg robilem przez pol roku - całkiem na sucho (cwiczyc nie umialem) ;] i to kiedys było :p a teraz przez 3 tygodnie 8 kg ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Dobra czyli stawiamy na to: http://hellhound.pl/apl-argininepyroglutamatelysine-100kap-p-927.html i teraz tam zalecana dawka 3tabletki przed snem, to ja mam brać 6 tabletek? pomóżcie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium