SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wapn, magnez, wit D, reszta witamin to podstawa tej suplementacji + nie zaszkdozi dolozyc kwas foliowy 0,4 g dziennie.
Nie kupuj 2 puszek APL wystarczy jedna. 14 dni suplementacji arginina to max potem organizm juz nie reaguje na nia a ty tracisz pieniadze.

1 puszka starczy ci na 16 dni suplementacji w dawce 2x
+17 dzien 4 tabletki

Moim zdaniem mozesz zrobic suplementacje

14 dni po 6 tabletek ( 3g argininy, 1,5 g lizyny )
15 dzien 7 tabletek ( 3,5 g argininy, 1,75 g lizyny )
16 dzien 7 tabletek ( 3,5 g argininy, 1,75 g lizyny )



Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-26 16:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
Serio tak jest, że organizm nie reaguje na arginine po 14 dniach suplementacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
i po 1 puszce ile przerwy do następnej puchy?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
z wlasnego doswiadczenia wiem ze miesiac przerwy to za malo.
Mysle ze zeby uzyskac taki sam efekt jak przy pierwszej suplementacji to jakies 4-6 miesiecy tak jak przy kreatynie.

Czyli najlepiej robic 2 maksymalnie 3 cykle w ciagu roku

Jesli chdozi o nasady kosci dlugich to zamykaja sie one w wieku 21 do 25 lat ( mowa o mozliwosci wzrostu dzieki uzywka takich jak np apl, bo sam z siebie organizm konczy wzrost w wieku ok 18 lat )

Czyli zeby bylo jasne osoby w wieku 16-20 i ktore w ciagu ostatnich 6 miesiecy nie braly argininy, lizyny, glutaminy, gaba, dopaminy lub kreatyny na 90 % podrosną od tej suplementacji.

Mysle ze juz nie bedzie zbednych pytan typu " Mam 18 lat i czy mam szanse podrosnąć "

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-26 17:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
To dlaczego jak mialem rentgen nadgarstka lekarz mi napisal, ze kosci sa zrosniete? Skoro, jak mowisz, zamykaja sie w 21-25 roku zycia - to spawdzona informacja?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wyczytalem to na jakies rosyjskiej stronie.
Ja w wieku prawie 19 lat podroslem od apl 2 cm i sie ciesze ;D
Jesli druga suplementacja ktora zaczne w lipcu zakonczy sie sukcesem to juz bede zadowolony



Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-26 18:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
ostatnio znalazłem stronkę jak zwiększyć wzrost od 3cm do 12 w 3 miesiące nie zależnie od wieku autorzy twierdzą że to działa na 100% i dają 3 miesięczną gwarancje jeżeli nie zadziała to zwracają całą kasę za poradnik

jak myślicie warto zainwestować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Wiecie co, zastanawia mnie jeden fakt.

Taki jeden chlopak ktorego znam, jakos w wieku 13 lat mial okolo 150cm wzrostu. Czyli byl bardzo niski. A w 3 gimnazjum mial az ok. 180cm!
Czy to mozliwe, zeby tyle urosnal??? 30 cm w ciagu 3 lat? A moze nawet nie 3, moze 2,5 albo 2!? Nie wiem dokladnie, kiedy tak zaczal rosnac.
Mi sie w to wierzyc nie chce, ze bez niczego tyle urosl...
On zawsze byl taki niski...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
snajper996 daj źródło
King13 może przypisali mu kurację syntetycznym hormonem wzrostu, kto wie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
TO różnie bywa... Mam kumpla który w pierwszej gimnazjum (wrzesień) miał 160 a w drugiej już 175 i do teraz tyle ma.Rośnie się falami i tyle , poza tym mam tylu kumpli 185+ którzy na pewno nie brali tych wszystkich witaminek , że dalej uważam wzrost za ceche uwarunkowaną genetycznie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium