SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
no ja mam wszystko prócz tej witaminy D i nie wiem skąd mam ją wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1315
Jeśli chcecie podjąć tą kurację to jesteście chorzy Psychiczne, i raczej powinniście się wybrać do Psychiatry.
Zajmuje się Endykrynologią i jedynie co mogę stwierdzić o ty artykule, autorze i tej pani od Biologii - Paranoja.
Załatwcie sobie jeszcze Witaminę D, bierzcie gdy stosuje się ja w ciężkich przypadkach / złamaniach itd., a napewno nie doprowadzicie do nadmiaru i nie będzie z tego powodu w przyszłości komplikacji. Wzrost to genetyka. Macie zapisane tyle ile trzeba i nic więcej nie urośniecie. Wyciągnąć ręce z nocnika. Pozdrawiam i rozwagi życzę zaslepionym swoim kompleksem niższości. Nic tego nie zmieni

Zmieniony przez - Bullterrier w dniu 2009-08-25 12:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
elo.
jesli te pytanie juz bylo to sory, poprostu nie chce mi sie czytac 129 stron.
Więc, czy te APL to jest cos w rodzaju sterydów ?
to są sterydy czy nie ?
Pozdr.

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
NIE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
to co to jest ;> ?

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
aminokwas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, czy istnieje cos podobnego do rexorubii? Chodzi o to, ze ten lek jest juz niedostepny w aptekach(podobno juz go nie produkuja - przynajmniej tak w kilku aptekach mowili).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
A po co Ci to? Skład preparatu to: orzech włoski , marzana bawarska ( żeby wspomóc apetyt chyba?) , fosforan magnezu , fosforan sodu , fosforan żelaza , jodan wapnia , fosforan wapnia , węglan wapnia , krzemionka koloidalna. Kup sobie orzechy włoskie i multiwitaminę z minerałami będziesz miał to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
heh teraz to mam mentlik w głowie i nie wiem co myśleć;/ jedni mówią że kuracja jest dobra inni że nie. A ja po prostu chce urosnąć... Mam 19 lat 178 wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
178cm to prawie 50 centyl(czyli prawie idealnie pośrodku , statystycznie to połowa ludzi jest od Ciebie wyższych a druga połowa to ludzie o mniejszym wzroście). Masz 19 lat już pewnie nie urośniesz. Jak chcesz komuś nabijać kieszeń to lepiej daj na Hospicjum Małego Księcia. To że dzięki jedzeniu tego czegoś urośniesz jest praktycznie niemożliwe w obecnych warunkach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium