SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
17 lat 9 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Witam. Jestem tutaj nowy. Od pewnego czasu uważnie śledzę ten wątek. Niedługo zamierzam zacząć tę kurację. Czekam jeszcze na przesyłkę z rexorubią i argininą. Jesienią stosowałem wszystkie środki z wyjątkiem argininy. Ciężko mi powiedzieć czy dało to jakieś efekty. O,4cm przez 2 miesiące. Możliwe, że normalnie osiągnąłbym ten sam efekt.Odnośnie skrzywień kręgosłupa. Sam mam skoliozę przez co na razie nie mogę ćwiczyć na siłowni. Leczę się w Poznaniu, obecnie noszę gorset ortopedyczny. Jak na razie przynosi znakomite efekty, choć pewnie i tak czeka mnie operacja. Dzięki niemu sporo naprostowałem swój kręgosłup i urosłem ok. 5cm. Operacja daje gdzieś średnio 4cm. Obecnie biegam, gram w piłkę i siatkę. Dodatkowo zwisam i podciągam się na drążku. Mam 16 lat i 7 miesięcy. Mój wzrost to ok. 175-176cm. Ojciec ma 178cm, matka 169cm, brat 180cm. Marzę o wzroście w granicach 180-183cm. Jak zacznę kurację to napiszę dokładny wzrost, z biegiem czasu będę informował o możliwych efektach.

Ps. Ostatnio mam problemy ze snem. Budzę się w nocy, ciężko mi zasnąć. Niestety jest to przeszkodą w terapii. Znacie jakieś skuteczne metody na mocny i głęboki sen?

"Dum spiro spero."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 267
Arginina pomaga w zasypianiu. Mówię to, bo wiem po sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Przeczytałem całą książkę i zaczne ćwiczyć i w miare bbrać wszystko co tam pisało zobaczymy, narazie mam 163 cm 16 lat i 3 miesiące ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2004
Witam, wczoraj zacząłem to wszystko brać, Wapno do rozpuszczania w wodzie, kwas foliowy, witaminum D sandoz, APL arginine tylko że bez Rexorubi. Na razie jej nie mam ale dokupie nie długo. Wszystko na razie biorę w normalnej dawce w trakcie dnia a arginine przed snem. Tak za 5 dni zwiększę na podwójną dawke argininy 6 caps ( 3g ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
No to panowie, kwiecień przed nami, rośnijmy!

Ja wsuwam wszystko tak jak poprzedni miesiąc, choć rexorubia się kończy, pewnie starczy do połowy miesiąca. Ale nie będę już kupował. Wsuwam też APL. Zalecane 3 kaps (1500mg piro argi, 750mg lizyny), ja wsuwam 4 kaps - 2g piro argininy i 1g lizyny. Biegam i rozciągam się. Staram się jeść nabiał, mięsko z kurczaczka i dużo spać. Dzięki argininie śpię fenomenalnie i nie chce mi się spać do 24 czy nawet 1 w nocy. Ale teraz się przymuszę i będę chodził spać ok. 22:00.

Pozdrawiam i życzę centymetrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
W jakich dawkach proponujecie brać tą argininę http://allegro.pl/hormon-wzrostu-mega-pompa-arginina-12okaps-i1536771493.html ? Mam jeszcze jedno pytanie, wszystkie składniki brać tylko bezpośrednio przed snem czy też w trakcie dnia? 30min. przed snem czy bezpośrednio przed?

"Dum spiro spero."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Chyba ci sie nie oplaca, z tego co pamietam musialbys brac 6 kapsulek przed snem, to niezdrowe dla zoladka, moze ci byc ciezko, lepiej kup sobie argi power od olimpu, to ktore poleca autor, jest najlepsza i najtansza ze wszystkich arginin na allegro, a chcialbym cos o sobie napisac jeszcze, dziwi mnie to ze 3 miecy temu w miesiac uroslem 1 cm, nawet mnmiej niz miesiac, a teraz przez 2 miesiace jakies 3 mm albo nic, dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Bo rośnie się nieregularnie .... Jeden w wakacje urośnie 10 , a drugi przez rok 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Chciałem tylko Wam powiedzieć, że ja osobiście nie mogę połykać dużych rzeczy z powodu pewnych problemów przełyku. Więc kapsułki APL wysypuję po 2 na łyżeczkę, biorę łyk wody i szybko połykam całość. Jednak powiem Wam szczerze, że ten właśnie biały proszek to ISTNE PASKUDZTWO! Żeby komuś nie przychodziło na myśl tego kosztować! :D Już od razu po wzięciu do ust cierpnie język. Ma niesamowicie intensywny gorzko - słony smak. Ale czego się nie robi dla wzrostu :). To tyle ode mnie, taki offtop hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium