SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
kilometr dziennie ;)
wiem, ze to nie jest jakos niesamowicie duzo i tez moglbym wiecej, ale tak naprawde to dopiero zaczalem i sprawdzam poki co co i jak
W ogole, to Faridrox powiedział co wg niego powinienem robić żeby coś wycisnąć jeszcze z tego wzrostu. Jestem ciekawy, co Ty i Isabel możecie mi jeszcze polecić. Jestescie chyba ogarniętymi w temacie osobami i moooooże jak do wiedzy Faridroxa dodam jeszcze waszą, może znajde jakis złoty sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Przede wszystkim staraj się pływać tak żeby ci to sprawiało przyjemność no i dbaj o to aby ruchy nie były zbyt chaotyczne tylko dokładne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
http://www.megapower.pl/olimp-argi-power-1500-120-kap-p-3074.html

jest tu arginina (ciekawe że w tym opisie poza wzrostem wydolności fizycznej i seksualnej nie piszą o wzroście ciała )

można spróbować na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081002/KOBIETA/899672032
w tym artykule dość ładnie napisali jak być dużym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
noo i to mi sie wydaje logiczne. Zastosuje to u swojego dziciaka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
kiedyś brałem arginine, ale stwierdziłem, że to szit
nie zauwazalem jakos zeby cos dawala...no ale...zawsze mozna spronowac jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
ale tak pozatym, to dlaczego akurat ta argininia ? wiem, ze arginina to jakis związek organiczny, ktory jest potrzebny do wzrostu, ale sa rozne argininy, ktore maja rozna zawartosc tego składniku ktory najbardziej wplywa na wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
arganina jest uzywa do sprawdzania czy przysadka jest zdrowa. NIe ma nic wspolnego ze wzrostem z tego co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
wiec nie warto jej kupowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Arginina stymuluje wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium