SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677337

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3381
czy dobrze wybralem???
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_APL_piroglutaminian_argininy/lizyna_-opis1473.html

http://www.i-apteka.pl/product-pol-1120-LEHNING-Rexorubia-gran-350g.html

a kwas foliowy, wit d, wapn kupie w aptece osobiscie??? prosze o szybka odpowiedz i jeszcze jedno czy moge zazywac po trzy kapsulki dzienne to starczy na miesiac czy po 6????(arginina)

Zmieniony przez - Kam110 w dniu 2009-05-03 00:06:37

Niemożliwe nie istnieje
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Jechałem wtedy kiedy inni nie dawali rady jechać

Nie ma boga ponad mnie, nie ma człowieka poniżej mnie

Nie ma żadnego boga ponad mnie, nie ma żadnego człowieka poniżej mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
tak, 6 tabsow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dostaniesz w aptece.
Stosuj tak ja pisze na opakowaniu, jeśli nie chcesz mieć nie pożądanych skutków ubocznych.

rulez nie zdziwie się ja ban jakiegoś pięknego dnia poleci. Takie zalecenia to tylko lekarz może wydawać.

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-05-03 00:53:11

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
6 tabletek to chyba przesada nie dziwie sie ze was potem bolą kręgosłupy a wy myślicie że to pozytywny efekt uboczny:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
omg... nie chcecie nie jedzcie. ja was o to nie prosze. ciekawe tylko dlaczego takie duze zainteresowanie tym tematem? ja jadlem 6 i nic mi sie nie stalo.
donJAZYResko moze wymienisz mi chociaż jeden skutek uboczny skoro taki znawca z ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Inteligencie, ja tych tabletek nie mam przed sobą, nie widzę składu i przeciwwskazań.
Weź pod uwagę, że nie wszystkie skutki uboczne są natychmiastowe. Pzdr..
Tutaj dawka jest przekroczona dwukrotnie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Przedawkowanie argininy prowadzi do utrudnień w asymilacji lizyny – i vice versa.

tak to w teorii wygląda, ale na każdego leki, suple inaczej działają np TSE ja brałem 7 przed i po bieganiu i nic nie kopało pomimo tego, że wiele osób miały mroczki, nadmiernie się pocili itd.

bierzesz podstawową dawkę i przykładowo zwiększasz o 1 tabs tygodniowo - nie będzie problemów to bezpiecznie dojdziesz do 6 tabsów i nie będzie ryzyka przedawkowania itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tu z tego co zaobserowałem sytuacja wygląda w ten sposób, że chłopaki bez żadnego przygotowania jadą na Maxie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
zdesperowani są - kompleksy nie radość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
ja jak przerzucilem sie z 2 tabsow na 3 to rano całe łóżko było mokre od potu:P czy to od tego?:P

a potem mi sie kręciło w głowie troche :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium