SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1107
Do Faridrox :
Widzisz generalnie to zawsze miałem kompleksy związane ze wzrostem i próbowałem z tym jakoś walczyć ale bez żadnej większej wiedzy nic niestety w tym temacie chyba nie osiągnąłem.
Co do letro to już się trochę zapoznałem z tematem i cena tego specyfiku to około 400zł. Generalnie wszytko co mogłem to poczytałem o letro(Femara i inne) i de facto w ostatecznym rozrachunku wcale nie wychodzi to tak drogo, bo te tabletki się dzieli żeby te dawki nie były zbyt duże itd.
Co do nasad mam zamiar wziąć się za ten temat w najbliższym czasie ale generalnie jestem osobą, która późno dojrzewa, Mam 18 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
Tez zamierzam tego sprobóbowac. Nie jestem tylko pewny, czy to nie wyrządzi jakiś szkód w organiźmie, więc jeszcze dokładnie to sprawdzam. Poki co zainteresowała mnie druga wypowiedź na http://www.menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=955 
Słyszeliście kiedyś coś o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1107
No niestety też nic o tym nie słyszałem ale wydaje się być to dosyć ciekawa propozycja jeżeli w ogóle coś takiego istnieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
no, cholera gwarantowane 5 cm .. to jest warte każdych pieniędzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Poczytajcie sobie o skutkach ubocznych tego specyfiku-m.in. osteoporoza i złamania kości i zastanówcie się czy naprawdę chcecie sobie zrobić kuku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
o jaki specyfik chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1107
No niestety trzeba liczyć się z konsekwencjami.
Faridrox jest jakaś możliwość skontaktowania się z Tobą po za forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
as64... a wiesz o tym że osteoporoza powoduje że człowiek się kurczy o jakieś 3 cm? zanim coś weźmiecie to się nieco douczcie-osteoporoza to straszna choroba która dotyka nie tylko kobiety wbrew powszechnej opinii
jeśli już próbować się wydłużać to po prostu rozciąganie-joga
udowodniono że regularne ćwiczenia jogi i temu podobne powodują że człowiek staje się wyższy.Zresztą co tu kryć-rozciągam się od początku kwietnia miałam 162 mam 164 więc działa(w każdym razie działa u mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
poza tym człowieku masz dopiero 18 lat i zapewniam cię że wielu urosło jeszcze kilka cm po 18 roku życia-faceci miewają po 22-23 lata i okazuje się że potrafią mieć kilka cm więcej niż mieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
a tak w ogóle to ile masz wzrostu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium