SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Jak juz masz trenowac to nie ociazaj kregoslupa. Np same lapy triceps, bez MC przysiadow ze sztanga czy takie tam. A ja mysle ze za 2 tygodnie juz zacze, jutro ostatnie starcie z Historia i juz wakacje, kupie APL witaminki, przygotuje sie i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
To ile to bedzie przerwy po tej argininie w twoim przypadku jak za 2 tyg zaczniesz
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Bodziek93 jak jutro wygram bitwę z fizyką to przygotowania do wakacyjnych treningów pójdą pełną parą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
sog poszedł :)

a ta podwójna dawka tego APL bądź innej argininy jest bezpieczna ?

Zmieniony przez - aroo92 w dniu 2011-06-13 21:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Mysle ze tak bo inna odzywka tej samej firmy nazywa sie arginine power ma bodajze 4g arg w zalecanej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
jak wezme za 2 tygodnie to bedzie chyba dokladnie 5 miesiecy. Chyba mi sie juz ten shit wypłukał co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
~Bodziek93
napisz co brałeś wcześniej i w jakich dawkach i czy był efekt(dam soga).

nakręciliście mnie i chyba też zacznę :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Mam nadzieje ze sie wyplukal bo sam mam w tym interes bo jakos za miecha zaczynam ;p

Ja ostatni skonczylem 26 lutego dokladnie
Planuje teraz jakos na poczatku sierpnia

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-06-14 11:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
jak wy mowicie o tym wypłukiwaniu, tzn ze hormon wzrostu, przez te 5 msc bedzie wytwarzal sie nadal z wiekszą intensywnoscią i jest mozliwosc na dalsze cm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Stabliizacja hormonu wzrostu na poziom wyjsciowy
Odzwyczajenie sie organizmu od argininy & lizyny by reakcja byla taka jak na poczatku

TZW RESET

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-06-14 15:22:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium