SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
rosne, rosne! powoli dobijam do jakże okrągłej sumki 180 cm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
to ładny masz wzrost patrzac na to ze nie masz wysokich rodziców.... moi rodzice maja podobny wzrost jak twoi tyle ze ja nawet nie dobiłem do 170 a mam prawie 18 lat :\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Kurcze..zna ktos stronke albo linka,gdzie mogłbym kupic haki treningowe na kostki?

Fill De Pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
o to mi chodziło:) wielkie dzieki:)

Fill De Pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 705
mam identyczne i nie polecam ;) strasznie obciążają kostkę ...

proponowal by inne: http://www.goods.pl/product/description/878/Buty_Grawitacyjne_-_Gravity_Boots.html  tyle ze to strasznie drogie dziadostwo...

a najlepiej jak już wcześniej pisałem coś takiego - http://www.kettler.pl/index.php?tab=sport&c=26_urzadzenia&u=hks&id=95&PHPSESSID=d6b8f7719a23a925e9cfc05b2c4b0be8 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 929
Moim zdaniem nie obciązaja strasznie kostek...ja kupiłem takie ponieważ na tyle pozwalały fundusze ale jeżeli ktos posiada wieksze fundusze to rzeczywiscie niech sobie kupi lepsze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
ja tam mam 120/80 i taki standard trzyma mi się cały czas. Po bieganiu czy coś naturalnie mam wyższe, a po śnie delikatnie niższe, no ale to naturalne :) Ja bym radził sprawdzić poziom spożywanej soli, sól zatrzymuje wodę w organiźmie a i krew też ma po tym opory w płynięciu więc stąd wyższe ciśnienie:) Dobra koniec mojego tłumaczenia, idę spać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a macie jakis pomysł na drażek ok 2m czyli standart ale taki wolnostojący? myśle nad takim projektem sensownym i żemy przez drzwi przeszło ewentualnie na 2 czesci ( głownie z myśla o mieszkaniu w innym miescie na czas tzw hehe, "studiów")

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Odstawiłem wczoraj te wszystkie tabsy, bo tak mnie głowa bolała i w ogóle się źle czułem, dzisiaj już było lepiej niż wczoraj, ale nadal boli i nie wieem, czy dzisiaj wziąć, bo jak mnie ma tak boleć to dziękuje bardzo.

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium