SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Dobra ja zaczynam od poniedziałku.Apl mam jeszcze tylko witaminki.A ty remsonq brałeś kwas foliowy??

A witaminy jakie trzeba kupić to:wapń,wid.D,magnez,tran(i właśnie niewiem czy kwas foliowy i rexorubie brać)

Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-07-12 18:17:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
ja bralem

Wapno z witamina C ok 900 g dziennie

Witamina D - 10 ug 1 kapsulka

Multiwitamina rozpuszczalna jak wapno - zawiera wszystkie niezbedne witaminy + kwas foliowy 1 tabletka

Magnez ( zalecana dawka producenta )

Jeszcze raz powtarzam nikt tu nie daje nawet 50 % pewnosci ze osoba ktora sie podejmie kuracji urosnie chocby 0,5 cm to zalezy od organizmu i wieku kostnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
900 g? witamina c nie jest szkodliwa w dużych dawkach, ale o 900 razy przekroczyć suggerowaną dawkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 739
"...mężczyźni rosną do 25. roku życia"

Kurde, przegapiłem swoją szansę 8 lat temu... Teraz już tylko buty z wysoką podeszwą i kapelusz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Nie no ja powinienem urosnąć po kuracji.Mam podobne parametry do twoich remsonq jestem bardzo szczupły.A jak np mierze sobie czasem zasieg rąk i mi się zwiększa cały czas to znaczy że wzrost nie stanął chyba co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
900 g wapnia czlowieku

counterful : po kuracji sie wszystkiego dowiesz gdybac to sobie mozna...

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-13 18:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
siema mam 15 lat waga 48 kg i tyko 165 cm wzrostu nie uroslem przez ostatnie 4-5 miesiecy nawet 1 mm a maze zeby kiedys miec 175 + i robic wsady na koszu 3m 5 cm (przepisowy) brakuje mi jakies 15-10 cm do obreczy dlatego zaczolem wykonywac cwiczenia na zwiekszenie wyskoku (air alert) + do tego pompki brzuszki i podciagniecia cwicze na dzialce 3 razy w tygodni zawsze tam i spowrotem do domu biegam ok 1,5 km w jedna strone skonczylem wlasnie 3 tydzien w poniedzialek zaczynam 4 przed tym treningiem (miesiac temu nie godzine przed treningiem) skakalem 50-55 cm obecnie skacze 60-65 cm w gore (z miejca) z biegu nie wiem ale pewnie jakies 10 cm wiecej wiekszosc moich kolegow ma po 170-180 cm wzrostu i ledwo dotykaja siatki to bardzo niesprawiedliwe bo gdybym mial ich wzrost to bym pewnie pakowal do przepisowego kosza dlatego potrzebuje paru centymetrow wiec przeczytalem pierwsze 100 stron tego tematu i zachecilo mnie to do wyprobowania tej kuracji ale zanim zaczne che sie dowiedziec czy to napeno dziala nie ma skutkow ubocznych i ile urosli ci ktorzy tego wyprobowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Z Air Alertem uważaj , mocno daje po kolanach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Przeczytaj 40 stron od tyłu będziesz wiedział co i jak :)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
wiem troche odczulem na lewym kolanie ale ja sie latwo nie poddaje kupilem dzisiaj ketonal zel za miesiac moze zlapie obrecz :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium