SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
remsonq ile miales lat gdy brales APL? i urosłeś 2 cm podczas cyklu 10-12 dniowego czy miesiecznego? AOL ma to samo z dodatkiem ornityny, z tym że w 6 kapsach bedziesz miec 1,5g argininy, ornityny i lizyny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
1992 rocznik 2 kwiecien urodziny. Mialem prawie 19 lat jak zaczalem. jedna ciekawostka co do tego suplementowania, nie ma sensu wedlug mnie jechac 30 dni bo organizm rosnie ok 5-7 dni potem ejst przyzwyczajony do argininy i juz ta mieszanka nie daje bodzcow organizmowi ( Moje doswiadczenia )dlatego robie przerwe ok 5-6 miechow tak jak przy kreatynie sie robi zeby dozwyczaic organizm.

Napisales mi o AOL ( 750 g argininy lizyny i ormityny ) tylko ze zwroc uwage ze to nie jest piroglutaminian jak w apl tylko sama arginina i nie wiem czy to tez tak uderzy 2 cm jak apl. Bo jak mam wziac aol i urosnac 1 cm i stracic 6 miechow to dziekuje ;]

jak cos to teraz mam 192 cm wzrostu a przed suplementacja 190 chcialbym dojechac do 195-7 , a i mam jeszcze 1 pytanie czy jest na forum taka osoba ktora zaczela 2 cykl i urosla tyle samo co w pierwszym i jaka przerwe stosowala + jedna prosba niech nie zabieraja glosu osoby ktore nie stosowaly cyklu poniewaz takie osoby mnie rozbrajaja "Urosniesz tyle ile jest ci dane" i tego typu odpowiedzi kilka osob juz udowodnilo ze to dziala wiec zbedne sa takie odpowiedzi. THX

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-22 15:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
no to ci zazdroszcze... ja mam 176 i 17 lat, ale kupuje teraz APL (btw trenuje siatkowke w klubie i chodze na basen sobota, niedziela) polecam ci dokupic witaminki od olimpu OLIMP vita-min multiple sport. ja slyszalem ze trzeba do tego dodac jeszcze l-tryptofan. Ale nie bede tego potwierdzac, bo to nie jest moja opinia. I wsytarczajacej wiedzy zeby temu zaprzeczyc/potwierdzic niestety nie posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
a i jeszcze, czy brales te 6 kaps przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
tak 30 min przed snem a witaminki ok 3-4 h przed snem. Zalozmy wracam ze szkoly o 17 to biore odrazu witaminki a przed snem 30 min APL. Witaminki mam z lidla sa taie fajne multiwitamina tam sa wszystkie witaminy w 100 % zapotrzebowania dziennego oprocz D ja bralem Bobik D takie dla bobasow. Na nastepny cykl bede chyba tran lykal. Jesli chdozi o wapno to tez z lidla z witamina C 3 tabletki to jest ponad 100 % zapotrzebwoania a magnez 1 tabletke bralem firmy nie pamietam jakies bo moja mama to kupwoala. Kwasu foliowego nie bralem bo jest on np w platkach nestle 100 % wiec nie ma sensu. Rexorubii tez nie bralem. Pozdrawiam i zycze wszytskim sukcesow bo ja zaryzykwoalem ok 70 zl bo chyba arginine kupilem za 45 z allegro + witaminki czesc juz mialem w domku wiec lajtowo. Oplacalo sie i mam nadzieje ze na nastepny cykl tez bedzie sie oplacalo z tym ze pojade znow APL nie chce ryzykwoac.

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-22 15:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
Zobacz sobie skład tej multiwitaminy co podałem. Ja ją biorę tak jak na etykiecie czyli zaraz po posiłku głównym - śniadaniu. Zamiast tranu obadaj sobie rownież od olimpu OMEGA-3. A tak z czystej ciekawości, po co ci tyle wzrostu? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Osobiście uważam, że jesteś porąbany. 192cm wzrostu?! Chryste Panie, mógłbyś mi dać 10 cm i oboje byli byśmy wtedy już wysocy. Czego Ty tu szukasz? Z takim wzrostem ja bym chyba zwariował... Jak dociągnę do 175 to z radości wyrzucę komputer przez okno a Ty chcesz 2 metry... Boże widzisz i nie grzmisz ;ooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Zgodze sie z toba jestem troche Je*****y tylko ze sa ludzie ktorzy uprawiaja takie sporty w ktorych latwiej sie gra z wzrostem ponad 190 a sa tez tacy ktorzy pakuja i chca wygladac jak bydlaki i im 192 moze nie wystarczyc.

Zreszta sprawa sie uklada podobnie jak z pieniedzmi masz malo to mowisz ze jak bys dostal 1k to bys byl zadowolony a jak masz juz wiecej pieniedzy to chcesz coraz wiecej. ;)

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-04-22 16:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
wlasnie.. jesli ktos uprawia sport, w ktorym gra sie latwiej z wiekszym wzrostem to oczywiscie chce sie pnac coraz bardziej w gore. a u ciebie tokagero jak idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
remsonq a jak tam u ciebie z dojrzewaniem golisz się,owłosienid na nogach,klacie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium