SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
ninjaz jestem tego samego zdania co ty.
Tak samo nie wierze w to, ze tego sie nie da zrobic.
w tym miesiacu (wtedy to byla mylna informacja bo miesiace mi sie pokopaly ) ide do endokrynologa i pocisne go troche.
Co do tego alkoholu...eh sprawdza się najstarsza prawda o życiu - nie jest ono sprawiedliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pociśnij tego lekarza Zapytaj się o te HGH czy to działa coś na przysadkę mózgowa. I zapytaj się jakie ćwiczenia na zwiększenie wydolności przysadki i co jeść, czy są jakieś domowe sposoby rozciągnięcia kości , i ćwiczenia na rozciągnięcie mięśni nóg (wiem pełno nich ale może są bardziej skuteczne i bardziej zawansowane, tak jak kumpel na karate chodził to marę miechów i prawie szpagat robił{był w sekcji bardziej do korygowania postawy)

isabel27 NAPISAŁA
a tak swoją drogą to nie biadol że masz 165 tylko bierz się za ćwiczenia a nuż się uda

WŁAŚNIE 100% ZGADZAM SIĘ

Ja na razie robię ćwiczenia z mojego tematu <Wzrost - jak szybko urosnąć> zauważyłem że już się tak nie kurczę jak się mieże rano i wieczorem (jestem w 3 części Isabel podała link do tych ćwiczeń ja tam w paczce mam też inne)(fre height{Z książki popularnej GROWE TALLER 4 IDIOTS} jak ktoś chcę to wyśle przetłumaczony.

Pytanie do isabel 127 jak się ubierać żeby wyglądać na wyższego???
PODAJ LINKI DO UBRAŃ np.z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
co do jedzenia, jest trgo pelno w internecie i endokrynolog nic wiecej nie powie. zdrowo i duzo nabialu.
nie wiem czy sa jakies ubrania ktore sprawilyby ze wygladalbys na wyzszego...wiem, ze jest taki trik z marynarka na 3 guziki, zapinasz tylko najwyzszy i to dziala...+ buty na jakims obcacie...to tyle chyba, a przynajmniej ja nic wiecej nie znam. nie lubie oszukiwac sam siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
ninjaz jak tak Ci zalezy to kup sobie wkładki do butów co dodają tam x cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
"jak się ubierać żeby wyglądać na wyższego???
PODAJ LINKI DO UBRAŃ np.z allegro "
buhahaha a co ja wróżka ? tak jak kolega napisał wkładki do butów ale też i buty na grubej podeszwie(traperskie) co niestety jest możliwe jedynie chyba zimą no chyba że jesteś jednym z tych zatwardziałych metalowców co w upały chodzą w martensach . Co do wkładek to przecież taka wkładka nie może mieć więcej jak 1 cm bo ciężko by było żeby but z nogi nie spadał.Kolory ciemne wyszczuplają(a więc teoretycznie powinny wydłużać),poziome paski skracają optycznie sylwetkę, pionowe wydłużają. Nie skracałabym nogawek tak że widać but a czasem o zgrozo skarpetki.Najwięcej jest porad dla niskich kobiet. Niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
acha no i włoski długości 3-4 cm (widywałam i dłuższe) postawione na żelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
A co do ćwiczeń to UNIKAJ BIEGANIA(mam na myśli oczywiście bieganie rekreacyjne bardzo modne ostatnio) bo kości się nadmiernie ścierają i jest to niekorzystne szczególnie dla osób które mają wady kręgosłupa(biegacze nawet amatorzy kurczą się dużo szybciej niż ci co nie biegają) .Poza tym niestety ale większość biegających robi to w ogóle nieprawidłowo i dodatkowo jeszcze na twardym podłożu co jest bardzo szkodliwe dla stawów.O korzyściach z pływania chyba nie muszę wspominać...
Spij bez poduszki albo na prawie płaskiej poduszce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium