SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
przyłaczam sie do pytania and1ozi

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
ja czasem pije bialko olimpu sp 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
ostrowia to syf, cala ta firma to jedna wielka pomylka

ostrowia to syf poniewaz dlatego ze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 717
and1ozi jak dla mnie te bialko to bajer ostro wydajne :P najlepiej aby djkg6 sie wypowiedział

Nie poddawaj się bez walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Stawiam 100 na to, że to nie zadziała u większości osobników. Wkręcasz sobie po prostu, jesteś młody, dlatego rośniesz, niski wzrost rodziców nie zawsze skazuje dziecko na to samo, są wyjątki, być może jesteś jednym z nich, a teraz siejesz na forum zamęt. Japończycy poddają się specjalnym zabiegom, po to, żeby urosnąć choć kilka centymetrów, bodaj 3 są dla nich satysfakcjonujące. Ja tam nie wierzę w to jakoś. Nie jeść 4 godziny przed zaśnięciem? Dlaczego to po pierwsze, po drugie jak, skoro twierdzisz, że powinienem się wysypiać, powiedzmy, że kładę się o 20 i co ja mam od 16 nic nie jeść? Cieszę się, bardzo fajnie, że chciało Ci się w to bawić. Ten cały doktor, czy magister dobrze to podsumował, stworzyłeś idealne warunki do wzrostu, ale ogół zastosowanych przez Ciebie metod nie jest bodźcem, czyli stricte jeśli Twój organizm nie planuje rosnąć to nie urośnie.

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Paeł po pierwsze mozna to sprawdzic biorac pod uwage cene innych lepszych bialek, ostrowia jest jedną z tych najtańszych. po drugie aminokwasy w bialkach w ostrowii są o wiele mniej przysfajalne niz w tych bialkach do ktorych linki podalem.

Fantazjusz bialko nie jest szkodliwe xD to tak jakbys zjadl duzo twarogu, cyca itp.

and1ozi hmm powiem ci ze pierwszy raz sie z tym bialkiem spotkalem, ale nie wiedziac czemu jakos mi sie ono nie widzi. te funkcje jakie pelni troche odbiegają od funkcji bialka typowo "na miesnie". ten sojavit to taki bardziej "zdrowotny". no ale niech sie wypowie najlepiej ktos kto sie bardzeij zna xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
polecam poszukac badan, odnosnie tego jak wyszly drozsze bialka, rowniez bialko dymatize

co do przyswajalnosci poszczegolnych aminokwasow, nie wiem na jakiej postawie to wnioskujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
http://www.topheight.com/order.html  a weźcie to sprawdźcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Wiem ale jest chemicznie tworzone chodzi mi o to ze tyle tej chemii watroba przyjmie to tez niedobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to w końcu jakie białko najlepsze wg was?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium