SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
I jak remsonq który dzień kuracji i jakie efekty i ile do końca ci zostało?

To co napisałeś wcześniej Laska:
http://www.wigorek.pl/l-tryptofan.html
to wydaje się być ciekawe .Jeszcze o tym poczytam i zobaczymy

Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-07-05 13:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Zrobilem 6 dni zeby mi wystarczylo na 2 kuracje jeszcze po 5 dni.
Dzisiaj jeszcze biore witaminki i cwicze na hgh i jutro ide sie mierzyc do apteki. Podroslem ok 1,5 - 1,7 cm. Jesli mialem 192 z jakims zapasem to moze pokazac 194 teraz ale pewnie mialem gole wiec 193 pokaze, ale 1 jest pewne jak zaczne nastepna kuracje to juz napewno 195 bedzie ;)

Z apl to zalezy jak organizm reaguje bo moj reaguje tak 1,5 - 2 niektorych 1 a jeszcze innych nawet 3 cm ;]

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-05 18:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
To ładnie i tak.A jakie ćwiczenia na hgh robisz ?

A i szsyaem o treningach sprinterskich ze jakos pomagaja we wzroscie czy cos takiego.Co powiecie na ten teamatt??

Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-07-05 18:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
no ten tryptofan akurat jest droższy od tamtego, tak myslalem, zeby na nastepna kuracje brać jakas multiwitamine, Calcenato (wapn, wit. D, magnez, cynk), apl i dodac do tego ten tryptofan. Myślałem jeszcze o Animal Flexie, lub 4Flexie to chyba praktycznie to samo + tam jakias ogólnorozwojówka rower/bieganie, zobaczymy, mysle ze efekty byłyby dobre:)

btw. o biegach sprinterskich tez slyszalem, ze pozytywnie dziala na hgh

Zmieniony przez - Laksa w dniu 2011-07-05 20:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ja na hgh robie pdociaganie podchwytem z obciazeniem w plecaku 20 kg zebym mogl zrobic max 4 podciagniecia i 5 serii i wtedy az czuje ze sie chce zygac a to slyszalem dobrze bo jak chce sie wymiotowac to znaczy ze hgh jest wysokie i utrzymuje sie ok 5-6 h nawet wiec robie przed snem trening.

Ja bym nie mieszal animala do apl. Lepiej zrobic APL za 2-3 tyg animala i za 1,5 miecha apl znowu...

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-05 20:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Kuede cały czas próbuje na tym grążku ale jak za pierwszym razem wisze 20s to za drugim już mnie ręce bolą i trzymam max 10s a za trzecim to jeszcze ciężej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ja w czasach kiedy bylem zawziety i myslalem ze od tego sie wyciagne to potrafilem ok 2 min wisiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
a może zmienić drążęk bo mam drewniany(troche śliski)i jeszcze podobno jakieś haki są do wiszenia.Czy ktoś z nich korzystał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Mam nadzieje ze stosujesz rekawiczki do wiszenia + jakas guma do owiniecia drazka dla przyczepnosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Właśnie nic.Jak wisze to chwyt mam dobry tylko strasznie mi się ześlizgują rece i najbardziej boli tam gdzie najczęściej robią się odciski
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium