SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do posiłku przed snem to można 30 min . przed snem zjeść porcje białka (np . twaróg) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Czekej Andrzej, zaraz poszukam;p

Dobra mam, łatwo nie było więc wdzięczność jest wskazana;)
https://www.sfd.pl/JOHN_GRIMEK-CZY_MOŻNA_UROSNĄĆ_-t37943.html

Zmieniony przez - Jason-X w dniu 2009-04-14 15:25:01

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
nie wiem jak ja okazac ale badz pewny ze jestem wdzieczny...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Spoko;)

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Jason-X zdanie "bez argininy i tak urosniesz" to nic innego jak wróżenie ;P czytalem o przypadkach kiedy chlopaki juz w wieku 16 lat przestawali rosnać. bedziesz odpowiadal za osobę ktora to przeczyta? pomysli, ze urosnie a w wieku 20 paru lat zauwazy ze dalej jest tak samo wysoka, ludzie tutaj probują sie "wyciągnąć" nawet w takim wieku a ty ich dołujesz, to im nie pomoze ;). mysle, ze to ich sprawa, czy chca wierzyc w to ,ze dzieki tej kuracji urosną...
Co do tego ze cie nie rozumiem, to teraz ja nie rozumiem ciebie. forum jest o grupie osob i w ich imieniu staram sie mowic, a ty mi wyjezdzasz z jedną jednostką, mam tu na mysli ciebie. nie chce mi sie z tobą sprzeczac, wiec dalsze wnioski zachowaj dla siebie... pozdro.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-04-14 15:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
cena mnie interesuje ze tak powiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
to jezeli tak stawiasz sprawe to pro longatum przyznam jest drogie xD i na 30 dni wyszlo by pewnie sporo, ale link do DYMATIZE podalem ci pierwszy lepszy. oferta 2kg na 60 dni. tutaj dajee linki do DYMATIZE 1kg [wystarczy akurat na 30 dni przy dawce x1]:

http://www.dso.pl/dymatize-nutrition-elite-hour-protein-1000-p-3474.html

http://www.centrumodzywek.com/product_info.php?products_id=2983&osCsid=c98d582c0202f7e24dedaf14ef8dedb3


oczywisce cena zmniejsza sie proporcjonalnie xD

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-04-14 16:10:07

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-04-14 16:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
linos93, lepiej jest iść spać z pustym żołądkiem, nie tylko ze względu na wydzielanie hormonu wzrostu, ale gdzieś czytałem, że nie zdrowo jest jeść cokolwiek przed zaśnięciem- układ pokarmowy podczas snu bardzo wolno pracuje czy coś w tym stylu

Jason-X, czytałem już ten temat o Grimku jeszcze przed napisaniem tego mojego poradnika i wyobraź sobie, że znalazłem na necie typa, który urósł do 198 cm wykonując podciąganie na drążku ze sztangą przywiązaną do nóg. I jedyny powód dla którego jeszcze nie spróbowałem tego sposobu to to, że nie ma zielonego pojęcia jak/czym przywiązać sobie ta sztangę do nóg. Może ma ktoś jakieś pomysły???????

Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2009-04-14 17:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
rulezzz a ta paczka prologatum 750g na ile by mniej wiecej starczyla?? i jedna dawka dziennie wystarczy?? bo z tego co mowisz to prolongatum lepsze tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
prolongatum 750g*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium