SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Jak to moj kumpel kiedys powiedzial: "na coś trzeba umrzeć". Mozliwe, ze po tej kuracji bedziemy miec skutki uboczne, mozliwe tez ze ich nie bedzie. Ja skończylem ją jakies 2 miesiące temu, czekam ale dalej nic nie widze. Zamachowy skoro tak lubisz wyciagać wnioski, to sprawdź czy to jest szkodliwe czy nie. Gdyby wszyscy wiedzieli na co umrą świat byłby piękny ;DD mozliwe ze jutro dowiem sie ze mam raka i co ?

nawet gdyby ta kuracja nic nie dawała, była zwyklym widmem, to i tak uwazam [zaznaczam JA] ze warto nawet dlatego ze to tak nastawia nasz mózg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
przestańcie zwracać uwagę na takie osoby jak Zamachowy. Nawet jakby ktoś napisał, że 2+2=4 to zawsze się znajdzie jakiś d**** co sądzi, że 2+2=5. Tak jest na wszystkich forach internetowych (szczególnie na Insomni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
te edek nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. widać mama zapomniała dać leków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
rulezzz zacytuj gdzie napisalem że PO TYM bedziesz miał jakieś skutki uboczne.
Informuje tylko że takie coś nie działa i nie ma co sobie robić nadziei.
Na tym fourm zresztą było wiele razy poruszany taki temat i podobna cudowna "kuracja na wzrost" i niestety nikomu to nic nie dawało z osób co to probowały.
Wiadomo zawsze lepiej sporóbwać na sobie i się przekonać że to g***o wam da.
"mozliwe ze jutro dowiem sie ze mam raka i co ?" - i Jajeczko
djkg6 Buahahaha znalazła się wkońcu "alfa i omega" ,tak k****a 2+2=812 (ironia zaznazcam gdzie ma być gdyż nie wyczuliście wczesniej ironi)
Pochwal się jakie to książeczki czytałeś na temat "endokrynologii".
BZDURA BZDURA BZDURA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
celem kuracji jest stworzenie idealnych warunków do wzrostu i co po nie których widać słysząc opinie, że urosłem o 1cm, czy 5 pomimo, że od roku nie urósł ani o 1cm...
cudowna kuracja to by była jakby w wieku 35 lat podskoczył o kilka centusiów w górę

i nie ma co się spinać, ten kto zechce zrobić sobie ową kuracyjkę to i tak ją zrobi, dopóty nie bierze się argininy blistrami to raczej tętniaka nikt się nie nabawi

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
Jakbyś chciał wiedzieć to to daje efekty, bo ludzie to biorą i zwiększa im się wzrost. Pewnie masz 185cm i nie chcesz żebyśmy też byli wysocy co ? Możesz sobie pisać co chcesz a my i tak nie będziemy cię słuchać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
to było do zamachowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Idealne warunki tiaaa nie widze w tym jakiś tam idealnych warunków spożywając dodatkowe ilościu aminokwasów i witamin.
sly44 oni i tak nie zrozumią tego w linku co podałeś gość napisał tak jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 209
ja mam 17 lat i 174cm i hmm tak do marca pobolewają mnie kolana piszczele.... czasem gdzies w kręgosłupie heh.... Acha i gdy robię przysiad i podnosze sie do góry to słyszę takie strzykanie... Przy chodzeniu tylko trochę mi te bóle przeszkadzają bo lekko przez nie utykam....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium