SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
mama Cię zapewniała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
Wnioskuję po zbyt dużej, jak na przypadek, ilości podobieństw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam. Jestem tu nowy na forum więc moge jeszcze nie bydź doświadczony. Mam pytanie czy ta kuracja działa naprawdę ?? I jeszcze jedno czy gainer i ćwiczenia na siłowni zatrzymują hormony wzrostu ?? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
patryk zależy ile masz lat, jeżeli jesteś w wieku <15 lat radziłbym jeszcze nie dźwigać żelastwa tylko sporty ogólnorozwojowe: tenis, lekkoatletyka czy sporty zespołowe.
Chciałem jeszcze wszystkich uświadomić o zwiększonym wydzielaniu hormonu wzrostu podczas ćwiczeń siłowych. Owszem hormon wytwarza się w zwiększonej dawce, ale jego moc nie idzie we wzrost tylko w mięśnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
No ja mam 16 lat ;] to czyli gainer nie ma skutków ubocznych z hormonem wzrostu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
No ja mam 16 lat ;] to czyli gainer nie ma skutków ubocznych z hormonem wzrostu ??ze wzrostem na długość ciała nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Witam mam pytanie do was ,znawcow z temacie. Zakupilem tą argininę ale kupiłem ją olimpu AAKG 300mega caps. Czy jest to dobry wybor ? jest ona bez lizyny a slyszalem ze ta lizyna tez wspomaga wzrost. Czy moze kupic tą argininę Ultimate ? ale mam jeszcze jeedno pytanie odnosnie tej argininy z ultimate . Kupic tą AOL czy APL czy nie ma roznicy ?? pozdrawiam czekam na odp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
halo ktos mi odpowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Do ktorego roku zycia mozna stosowac ta kuracje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1027
Tak długo aż rośniesz ^^

Mi osobiście drugi tydzień idzie. Totalnie żadnych efektów ^^
No ale to dopiero początek ^^.....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium