SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Rain , no ciekawe, biorąc pod uwage 15cm gdybyś dygnoł tylko 2-3 to już wielki postęp

są jakieś na to rozszerzone plany czy tylko to co wrzuciłeś?


P.S wszyscy medycy, Ci od kregosłupów , tacy wlasnie jak na focie mają brzuch do penisa i ogolną postawe jak człowiek który wg o siebie nie dba ciekawe..

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
tu masz coś więcej na ten temat
http://www.clirk.pl/index.php?sw=107 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
http://www.mmszczecin.pl/227400/2009/8/3/na-problemy-z-kregoslupem-deska-ktora-leczy?category=news

a tutaj info

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
nie dowiary że ktoś ten temat traktuje poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
ToKoks no naprawde duzo wniosles do tematu.
Jak cie to nie interesuje to zajmij sie swoimi tematami - z tego co wyczytalem w twoim profilu to twoje zainteresowanie to "wóda koks d*****" no to do dziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
I Nokia z aparatem ;D rozwalilo mnie to ;P
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
"Sekret uzyskania 4-10 cm wzrostu w ciągu 7 tygodni niezależnie od Twojego wieku"
i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
betaller nie opłaca się.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
Mimo iż wydaje mi się to jednym wielkim naciąganiem pieniędzy zainteresowała mnie linijka:
"Dowiesz się które ćwiczenia fizyczne i siłowe hamują twój wzrost, a które go wzmagają. Dowiedz się także, które ćwiczenia, praktykowane w większości szkół, PIĘĆ RAZY BARDZIEJ niż ćwiczenia siłowe okradają cię z dodatkowych centymetrów!!! "
ciekawe o jakie ćwiczenia tutaj chodzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium