SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
To daj fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Hej, pytałem już w innym temacie, powtórzę :
Ostatnio gadałem z kumplem, który twierdzi, że podrósł w 3 miesiące 4-5 cm w górę. Powiedział, że skorzystał z metod na stronie http://wzrostmax.pl . Czy ktoś to testował jeszcze, bo zastanawiam się nad skorzystaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
A co tam jest napisane ? ;p Bo jak chce to ściągnąć to mi wyskakuje "koniec czasu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
przeczytalem to co napisales kolego o tym twoim rosnieciu i uwazam ze troche sam siebie oszukujesz z tym rosnieciem ale dobrze jest w cos wierzyc .Piszesz ze masz niskich rodzicow i sugerujesz ze sam powinienes byc niski co jest zupelna bzdura bo jak troche poczytasz innej lektory niz tylko o hormonie wzrostu to sie dowiesz ze wszystko zalezy od kombinacji genow jakie przekazali rodzice ,nie znaczy ze musisz byc niski bo np dziadek lub pradziadek lub kolejny z kolei mogl byc wysokim czlowiekiem wiec kombinacja genow jaka otrzymales moze byc inna niz Twoich rodzicow natomiast zgadzam sie ze sport ,zdrowy tryb zycia ,odzywianie maja duzy wplyw na utrzymanie prawidlowej rownowagi hormonalnej w organizmie ale ale to tyle natury za duzo oszukac sie nie da bez powazniejszych skutkow,a ze zawazyles zastoj wzrostu u siebie ....w pewnym wieku w trakcie dojrzewania wystepuje burza hormonow w organizmie czasem wydzielanie moze byc mniejsze lub wieksze co za tym idzie mogles zauwazyc zastoj po czvzym organizm dalej zaczol isc do przodu jak to sie u nas mawia jak ktos sie urodzil wroblem to kanarkiem nie zdechnie :) pozdrawiam wszystkich czytajacych nie ulegajcie iluzji ze tabletki z apteki spowodujea ze w miesiac lub dluzej urosniecie:) ok jest to mozliwe po naprawde wieloletniej kuracji hgh (hormonem wzrostu ) w dawkach przekracajacych np 2 jednostki dziennie mozna" urosnac" nie wiele ale to tez zalezy od organizmu genetyki za czym ida komplikacje jakie wystepuja po kuracji hormonem pozatym ludzie zmierzcie sie rano i wieczorem zobaczycie roznice nawet do 3 cm

Zmieniony przez - arti31- w dniu 2011-02-19 00:18:53

Zmieniony przez - arti31- w dniu 2011-02-19 00:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
pozatym wszystkie te porady to jest jak z najlepszym plynem na porost wlosow moze wlosy beda pozniej gesciejsze itp. ale rosnac nowe lysiejacym nie zaczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
w miare z sensem piszesz arti, ale to też niedokońca jest tak jak mówisz.
maksymalizujemy wzrost właśnie poprzez zdrowy tryb życia. i od kilkunastu pokoleń poprostu mogłeś nie mieć nikogo wysokiego w rodzinie, a samemu mieć 2 metry. Dlaczego? Chociażby mutacja genu. nie musisz mieć genów recesywnych ani dominujących warunkujących wysoki wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
pytagoras ma racje. Polacy przez ostatnie 35 lat urośli 7 cm z powodu lepszego odżywiania się, to samo chińczycy którzy zaczeli wpiepszać mniej ryzu, a wiecej warzyw, ryb itd. urośli przez ostatnie 100 lat około 15 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Marcin i jak podrosłeś już coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
I jak shady ? Urosłeś coś ? Napisz jeszcze raz, jaką kuracje stosujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Arginine biorę w podwójnej dawce, czyli 6 tabletek, prócz tego wapno z witaminą d dwa razy dziennie, rexorubie 3 razy dziennie i kwas foliowy. Ćwiczę, rozciągam się itd. Nie wiem ile urosłem bo mam zamiar zmierzyć się pod koniec kuracji czyli jeszcze 19 dni. ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium