SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Mam pytanie, bo pogrzebałem trochę i znalazłem że niby ten AOL jest zły.... http://www.hellhound.pl/aol-argininaornitynalysina-100kap-p-926.html 

Czy to prawda, bo patrzyłem to rzeczywiście zawiera mniej argininy itp.

aha, bym zapomniał, ale i tak czuje że coś mnie kręgosłup łupie ;P
więc chyba idzie w dobrą stronę.... Jeśli się powtarzam to przepraszam, ale spać mi się chce :P

Zmieniony przez - philip91 w dniu 2009-04-26 00:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
misiekX3 popatrz na skład tej twojej i tej ktorą ja podalem to zobaczysz jeszcze jedną różnicę.

philip91 ja nie mowilem ze to ma być AOL tlyko APL. byl juz tutaj rozwijany temat APL.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-04-26 09:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Jak biorę AOL to źle?
I rozumiem że jak mi się skończą tabsy to kupić ten APL?
http://www.hellhound.pl/apl-argininepyroglutamatelysine-100kap-p-927.html

Sorry, że zadaje głupie pytania.... :P

Aha, i czytałem że dawka w 3 kapsułkach w AOL to 750 mg l-argininy
a w APL 1500 mg. Ale myślę że branie 12 nie będzie zbyt bezpieczne...

Zmieniony przez - philip91 w dniu 2009-04-26 09:41:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
czyli wedlug tematu zeby osiagnac cel wzrostowy to trzeba kupic:
http://www.hellhound.pl/apl-argininepyroglutamatelysine-100kap-p-927.html
+ witamine D, kwas foliowy, wapń, jes?
EDIT- a jeszcze REXORUBIA

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2009-04-26 11:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
a ta arginina to będzie w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Witam witam, ja mam takie pytanie odnośnie haków do wiszenia.
http://www.hellhound.pl/haki-treningowe-para-p-2912.html
Czy takie haki, mimo iż są na nadgarstki ale z regulacją obwodu by pasowały do takiego wiszenia głową w dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
wątpie (do klima92)
a ta arginina to im dluzej o niej czytam tym sie bardziej boje.. oczywiscie, nikt mnie nie zmusza do uzywania, ale warto skonfrontowac swoje poglądy :] no bo jak czytam to ona jest odzywka dla kulturystow, a jak ktos nie cwiczy to czy ona mu nie zaszkodzi.. czarna magia z tym hormonem wzrostu, to on dziala na miesnie czy na wzrost wszystko to jakies takie po*******one
ja bym dolozyl jeszcze witamine ta co ze slonca do nas sie w***uje (nie pamietam, b?)

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2009-04-26 13:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
philip91 jak bierzesz AOL to nie jest źle. wedlug mnie APL jest lepsza, bo korzystalem z niej ja i djkg6 i mielismy duze efekty, takze jej skuteczne dzialanie jest potwierdzone. co do brania 12 tabsow to jest to niepotrzebne dawka x2 ci wystarczy.

misiekX3 mozesz kupic sobie nawet tą co chcesz tylko efekty mogą być zupelnie inne. witamina ktora sie wj***buje do nas ze slonca jak to ujales to witamina D, ktora jest juz obecna w kuracji. ;P

klima92 argininy nie mozna kupić w aptece. dostepna jest w sklepach z odżywkami [suplementami] albo na aukcjach internetowych.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-04-26 14:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
CZyli puki co ten kto stosował tą kuracje urósł chociarz 1cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
ja uroslem 2.5cm skonczylem 2 tyg. temu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium