SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 933
Co do tej glukozy:

Czy oznacza to, że muszę jak najbardziej ograniczać jej spożywanie?
Czy inne cukry proste również działają na HGH jak w/w glukoza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
nie musisz ograniczać jej spożywania, bo wtedy byś musiał nic nie jeść, a coś musisz jeść! Po prostu zjedz ostatni posiłek 4-5h przed snem. Co do innych cukrów prostych to nie jestem pewien ale wydaje mi się że tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie rozumiem.. urosłeś stosując się do zaleceń poradnika 2 cm w 2 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
no tak ;dd wczoraj sie mierzylem ;ppp dodam ze do tej diety stosuje jeszcze inne "tricki". ;p sam sie dziwie sobie ;dd, ze to tak szybko idzie, ale kregoslup w ciagu tego tygodnia troche pobolewal

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-03-28 13:27:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
gadaj co to za triki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
pierwszy to to ze mam 15 lat i pewnie jest mi lzej. duzo gram w kosza, czytalem, ze siatkowke, koszykowke wzmaga wlasnie wydzielanie sie hormonu wzrostu. tak jak djkg6 pisal duzo biegac wiec to robie, spozywac duzo bialka, jem twarogi, jaja, piersi z kurczaka i codzienie bialko Hi Tec Protein 80, ktore zawiera jedne z najlepiej przysfajanlnych aminokwasow. pisal tutaj ktos na tym forum, ze robienie brzuszkow wzmaga zwiekszanie hormonu wzorstu wiec ja dodalem A6W. dodatkowo ostatni posilek 4h przed snem, a co do dlugiego snu to nie mam zabardzo warunkow. w tygodniu szkolnym spac chodze o 23-24 a wstaje 7-8, czyli jakies 8h snu, zas w weekend jakies 10h ;D wiadomo zero uzywek, choc nigdy nie staralaem sie zdrowo odrzywiac i chipsy, czekolada, pepsi sa czesto w moim jadlospisie ;d ktos tu pisal o katabolizmie. po 2 tygodniach tego mojego rosniecia obwody w ogole mi nie spadly, a waga wzrosla o 2kg.aa i 2x w tygodniu trening silowy z hantlami tak jak zalecal Daerato z 65% obciazenia.

Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-03-28 13:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
ile mg argininy bierzecie na dobe ?
wszystkei te witaminy przed snem ladujecie tak ?

sprobuje tego, koszt kolo 100zl/msc zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
u mnie koszt wyszedl 170 zl ale i tak pewnie bede musial dokupic rexorubii bo obliczylem ze wystarczy do ponad 3 tyg wiec wyjdzie ok. 200 zl argininy biore 3g APL Ultimate Nutrion. a witaminy wszytkie przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3203
mi jeszcze zostal tydzien ;) dam znac jak skoncze ile podroslem, jesli podroslem ;P
a i chce sie zapytac co z alkoholem? zero czy mozna cos wypic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
johny91, czekam z niecierpliwością na relację
przestałeś już rosnąć johny? od dawna?
stosujesz się do wszystkich zaleceń autora poradnika? ćwiczysz siłowo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium