SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 489
a ile bd jechał ta kuracje tydzien czy dwa w końcu ?

ja jutro jadę dalej narazie brałem przez 2 dni i przerwę walnąłem ..
jak myślisz ile w mojej sytuacji będzie najlepiej jak to będzie trwało jeszcze? zaznaczam jest to moja 1 kuracja

Zawisza Bydgoszcz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
jeszcze słyszałem o l-tryptofan


Znalazłem coś takiego
"Wydzielanie hgh jest regulowane przez inne hormony : somatokryninę i somatostatynę.
Pierwszy z nich stymuluje przysadkę do wydzielania hormonu wzrostu, drugi natomiast
hamuje. Somatokrynina jest powiązana z układem neurotransmiterów serotonina, dopamina i
noradrenalina. Dlatego jak zasypiamy wydziela się więcej serotoniny dlatego teŜ podczas snu
jest więcej HGH. Stymulowanie do wydzielania neurotransmiterów osiąga się za pomocą
suplementacji odpowiednimi aminokwasami."
Serotonina - L-Tryptofan
Dopamina, noradrenalina - L-Tyrozyna, L-Ornityna, L-Arginina

Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-07-03 20:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Dosyc ciekawe do tego wszytskiego bym dorzucil jeszcze lizyne bo ona buduje kosci a nam o to chdozi a nie tylko zwiekszenie hgh. Jak skonczy mi sie puszka apl to poczytam na nutritiondata co ma najwiecej tych aminokwasow i sobie diete uloze i zobacze.

raf mysle ze jak pierwszy raz to 10-12 dni zrob

ja robie 7 bo biore 7 tabletek i wyszlo to by nieekonomicznie zeby tam od 7 dnia do 12 urosnac z 2-3 milimetry max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
albo mam pomysl pojade do 7 dnia na apl a potem bede jadl te inne aminokwasy z tego co pdoaje ta moja ksiazka z cwiczeniami na kompot hgh z kapusty pomidorow i bobu do 12 dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Chłopaki,a czy taki przeciętny (nie związany z siłownią) gostek ze wzrostem 180 cm.
będzie miał w klacie i w barkach takie same wymiary co gostek 190 cm wzrostu (też oczywiście nie związany z siłownią) i kto będzie miał większe wymiary (w klacie i w barach )ten z 180 czy 190.Mi się wydaje,że ten z 190,bo im wyższy,tym kościec też jest większy,nie ?
Jak to jest ?
Proszę mi odpowiedzieć,bo nie będę zakładał nowego wątku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
180 cm bedzie mialo wiecej w barach i ogolnie w lapie jesli chdozi o wizualizacje porownujac to samo BMI, a dryblas moze wydawac sie chudy a moze miec duzo wiecej sily

Ja ok 6 miechow zajmowalem sie typowo cwiczeniami armwrestlerskimi i sparowalem na "lape" z typkami typu 172-175 wizualnie napakowanymi i kladlem ich jak chcialem, a wydawalem sie chudy piernik

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-03 23:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
z tym Tryptofanem, mozna by sprobowac, znalazlem dwa produkty http://www.wigorek.pl/l-tryptofan.html i jakis tanszy, ktory mozna kupic w aptece http://www.domzdrowia.pl/73526,tonisol-50-tabletek.html Nawet ktoś na jakims zagranicznym forum o wzroscie, pisal kiedys, ze bral to razem z apl i innymi witaminami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
mam pytaniex2 remsonqu:co trzeba lykac podczas kuracji to juz wiem;]ale jesli mozesz to prosze napisz co trzeba a czego nie w ostatnie 2miesiace przed kuracja zeby miala sens(czylalem wszystko,ale nie zrozumialem).chodzi o te orzechy,czekaolade i ,witaminy.napisz swoja diete?a i cos wiecej na temat kompostu hgh:D?te pomidory,kapusta,bob.Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
wyżej pisał wszystko o diecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
podeslij
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium