SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
ostatnia była w czerwcu, teraz planuje na sierpień. O czekoledzie przyznam sie nie myslalem, ze to działa w taki sposob:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Bo czekolada ma duzo argininy i jak juz organizm jest w duzym stopniu przyzwyczajony do argininy czekolada + ryba powoduje zwiekszenie dawki a to sie = lepsza reakcja

ja robie przerwe 3 meisiace i ostatnie 2 tyg szczegolny nacisk na diete. Czyli zaczynam pod koniec wrzesnia. Chyba ze ty po 2 miechach bedziesz mial podobny efekt do 1 kuracji to zaczne szybciej ;)

Ile urosles po 1 kuracji ?





Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-20 16:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
no przybylo mi coś ok 2cm teraz mam 183-184cm. I troche fail zrobilem z tym, bo brałem 6 kaps. apl przez 5 dni, a potem po 5 kaps, zeby na dłuzej starczyło, ale z tego co widze to błąd, no trudno:D. Teraz zrobie te 7 dni, potem przerwa i 1,5-3msc znowu nastepna. Jeszcze przed kuracja zaczne cwiczena w kilku seriach na wieczor, np robie 60 pompek jak najszybciej, potem i tak wiecej nie daje rady:), 50 przysiadow z obciazeniem ale po kazdej takiej seri minuta przerwy, ponoc cwiczenia beztlenowe, pobudzaja hgh.

I ktos tam jeszcze wspominal o Tryptofanie, to sie bierze, tak jak i Tyrozyne bez zadnych arginin i prodoktow białkowych, bo samo w sobie ma ciezkie przebicie w barierze krew-mozg, a podczas tej kuracji tym bardziej bylby to spory błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wlasnie wyprobowal ktos juz tego Animal flexa lub podrobe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
2cp a ile masz lat? Bo ja właśnie będe miał za miesiąc 18 i wzrost 181-182 i marzy mi się żeby z tej kuracji przybyło te 2cm(185 mój cel) jak Tobie, a rosnąć raczej jeszcze rosnę. jakoś tak w ciągu ostatnich 2 miesięcy przybył mi 1 cm, a wcześniej dodam że przez cały rok może 1cm.

Zmieniony przez - qwerty3214 w dniu 2011-07-20 21:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
no ja mam 19lat, ja bym chetnie do 190 dociagnac chcial:D o Animal Flexie tez cos tu pisali, ktos probowal moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wczesniej mowilem ze moj cel to 195 ale teraz zmieniam zdanie. Bede jechal do oporu nawet 205 ;)) potem masa leb na lyso i kozak ;D



Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-20 21:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
no niezle, jakbys w wieku 19 lat przez takie rzeczy rosl 10cm+, to bylby wyczyn:). Jakbym mial kase to bym kiedys tam tego flexa sprobowal, tylko 1 osoba o tym pisala i nie wiem czy ta glukozamina jest tak dobra, jak te nasze apl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Jak dla mnie duze ryzyko z tym animal flexem koszt ok 130 zl a zeby brac miecha w dawce 2 x to tzreba z 250 zl wybulic, a efekty niepewne. Dla mnie juz jest wyczyn bo rok temu o tej porze mialem ok 187 wieczorem a teraz 193. Teraz mam wieksze doswiadczenie i mysle ze doloze nawet z 8 cm przez kolejny rok. Teoretycznie jeszcze mam kilka lat na zwiekszanie wzrostu wiec wszystko mozliwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
no teoretycznie mozna rosnac do 25 roku zycia, po wojsku zdarzało sie, ze wracali wyzsi, nie wiem moze bylo to spowodowane jakims bodzcem. A przez caly rok masz zamiar stosowac te same kuracje? czyli apl + vitaminy? moze warto by te wszystkie witaminy zastapic tymi z olimpu, bo dobre sa, ewentualnie dorzucić jeszcze ten magnez + vitB6 :) i z tej samej fitmy maja jeszcze AOL, ale nie wiem czy oplaca sie to lykac ornityna, kosztem mniejszej ilosci argininy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium