SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
nie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1341
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
wszystko sciema dla naiwniakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
w hipnozy już najmniej wierze : >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482
Dokladnie sciema, jak chcesz byc wysokim to musisz byc w przekonaniu ze jestes olbrzymem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem temat o tym https://www.sfd.pl/<Wzrost__jak_szybko_urosnąć>-t639442.htm
tam piszcie co myślicie o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
tu jest nieco więcej
https://www.sfd.pl/Wszystko_odnośnie_WZROSTU!-t218221.html
mam nadzieję że link zadziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
wszyscy tylko chrzania glupoty o tym calym hormonie wzrostu...
i to jeszcze przez CH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
ej jak ja moglbym urosnac bo niedlugo koncze 16 lat i 172 cm mam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Wszyscy chrzanią bo głównie on gra istotną rolę w tej zabawie ale zapodany z kolei zbyt wcześnie i lekkomyślnie może doprowadzić do tego że naturalne jego wydzielanie zostanie zaburzone i m.in. z racji tego po uzgodnieniu z lekarzem nie staraliśmy się o to z mężem by syn miał go otrzymać. Zresztą w ciągu 2 tyg. wakacji za miastem urósł 2,5 cm bo mierzyłam go jeszcze przed wyjazdem (ma teraz 107,5cm i prawie 8 lat).Utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie siatki centylowej, z tym że ponieważ ma skrócone kończyny,jest sporo niższy od rówieśników. W jego przypadku tylko wydłużenie kończyn wchodzi w grę tyle że to można zrobić w każdej chwili; pytanie czy jak osiągnie 1,60 to czy będzie sens robić z niego kalekę bo jednak operacja taka to łamanie kości a po złamaniach kości już zawsze bolą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium