SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
nie stosuj, bo jeszcze umrzesz ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
minerałki, ziółka (Rexorubia) i arginina to po nich zgon na miejscu - spytaj się Zamachowego, on bardziej przybliży Ci ten temat

nie bierz, daj se spokój, jest 100 stron tematu i nie czytaj bo się zgorszysz - wszystko zostało juz przewałkowane w tym temacie, więc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
Ja myślę, że po argininie nie będzie skutków ubocznych bo to nie jest hormon wzrostu tylko jego pobudzacz. Gdyby wam podali hormon z przysadki mózgowej noworodków a bylibyście już dojrzali to wtedy mogłaby wam urosnąć żuchwa lub uszy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
BUAHAHAH ktoś coś pisał że arginina i te inne witaminjki powodują skutki uboczne? Możesz mi to zacytowac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Teeee Zamoachowcu^^ wez sie napij herbaty zjedz banana i nie pisz nic wiecej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
zamachowy oj tak ;D na wczesniejszych stronach mozesz znależć epos donjazyresko na ten temat ;] miłej lektury.

skoro w takim razie to nie powoduje skutków ubocznych to co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Trolu, uważaj co piszesz

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
bardzo brakowalo mi twoich wyzwisk, dzień bez nich to dzień stracony. a co moze nie pisales nic takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Mam Ci wykład robić?
Jak tak to przepisz się do szkoły specjalnej.
Pisałem że przy dawkowaniu środków nie zgodnie z zaleceniami. Użyj głowy czasem, bo brak mi już słów.
Wszystko w nadmiarze szkodzi. Pojmij to. Jak nie teraz to napewno wcześniej czy później odbije się na zdrowiu.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
juz sami sie gubicie. ty piszesz ze szkodzą, zamachowy ze nie. powodzenia ;].

na zdrowiu moze sie odbić wszystko. musialbym wykreslic z jadlospisu wszystko co zawiera chemie, a tego jest sporo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium