SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
no to w tym wypadku zastosuje stare powiedzenie ;D albo rybki albo akwarium ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 933
No ale to nawet troszku glukozy po treningu w wodzie rozpuszczonej?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
w sobote mi sie skonczą piguły

do tej pory +1,5 cm i +8kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
pozytywnie :)

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Ownedmx - czyli jak dobrze liczę do od 10marca do 26marca skoczyłeś o 1,5cm i 8kg? Masz 21 lat jak dobrze pamiętam z poprzednich postów, więc jednym słowem Gratulacje :) ja swój start zaczynam od 6kwietnia jak się uda :) i pociągnę do końca kwietnia :D Zobaczymy co to będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Jak tak samo mam w planach Daerato, trzeba kase uzbierać... Mam prawie 16 lat i od roku prawie nic nie rosnę. Zobaczymy :)

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
Daerato dobrze pamietasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 933
Dziś jeszcze zakupiłem sobie drążek do domu:). Ale mam takie pytanie;P.
Czy wisząc na drążku nogi winny być wyprostowane? Jeśli tak, to za niskie drzwi mam:( wiszę tylko gdy mam ugięte nogi. tak to do tykam podłogi...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
ktoś wcześniej mnie pytał o wzrost to odpowiadam: ostatnio podrosłem 1cm i mam obecnie 189 cm, ale ostatnio nie stosuję tej suplementacji, bo chcę dać trochę odpocząć mojej wątrobie i całemu organizmowi. Co jakiś czas trzeba takie przerwy robić. Następne powtórzenie kuracji zaplanowałem na najbliższe wakacje.

Lukasiu, Co do twoich problemów z pogodzeniem treningów i posiłków: Bardzo nie wygodne masz te godziny treningów i zdaję sobie doskonale sprawę, że ciężko by ci było zrezygnować z tego, więc jak to rulezzz napisał: albo jedno albo drugie. Proponuję ci pójść na kompromis, czyli zjeść po treningu, ale coś co nie ma dużo węglowodanów (np. kanapka z twarogiem, do tego szklanka mleka- podkreślam mleko, a nie kakao), a spożywanie glukozy przed snem to bardzo dobry zabieg na zmniejszenie wydzielania hormonu wzrostu...

nie wiem czy do mnie te pytanie o drążku zadajesz, ale przy okazji wyrażę swoją opinię o powiększaniu wzrostu za pomocą rozciągania na drążku: tego typu zabiegi należą do bardzo, ale to bardzo ALTERNATYWNYCH metod powiększania wzrostu. To tak jak leczenie raka przez bioenergoterapuetę, który wyma****e nam przed oczami medalikami, zamiast wycięcia nowotworu przez zabieg chirurgiczny. Jeśliby już te wiszenie na drążku cokolwiek dawało to tylko... do góry nogami, ponieważ to kości długie nóg mają największy udział w naszym wzroście. A przy wiszeniu do góry nogami, krew z całego organizmu zgodnie z siłami grawitacji spływa nam do mózgu, a jest to bardzo niezdrowe...

ownedmx, gratuluję i życzę kolejnych cm!


Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2009-03-27 17:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4135
ja już szczerze mówiąc mam trochę dość, bo biore mase środków teraz :] na szczeście jutro kończy mi się arginina (koniec z wytryskami nocnymi xDDD) rexo rubia, wapn - zostaje mi jeszcze troche preparatów witaminowych, chce je skonczyc w przeciagu nastepnych 2 tygodni, pozniej odpoczynek i biore sie za doping, wiec juz pozniej raczej nie podrosnę

aha! nie wiem ile jest tutaj zasluga suplementacji na wzrost, poniewaz proces wzrostu zauwazylem od maja i wlasnie od maja podroslem z 7 cm. wiec tak czy tak roslem bez supli.

Zmieniony przez - ownedmx w dniu 2009-03-27 17:48:19
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium