SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
to mam ochladzac czy nagdzewac? pani w aptece doradzila mojemu lubemu masc deep heat (wyslalam go po tabletki przeciwzapalne...),sama kupilam andain z 200g ibuprofenu, i glukozamine czyli terapia zbiorowa.

w tym tyg odpuszcze treningi silowe, skaknka tez odpada bo czuje lekkie rwanie i bol przy rotacji ramienia. jem 1200kcal, ww rano do 50g, bialko 120g, tluszcze 20-25g powiedzmy ze polenie sie z przymusu i przeznacze ten czas na nauke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zależy od tego,co Cię boli,czy mięsień czy staw,ale to już musisz sama ocenić.
Tak czy siak,świeżutkie urazy generalnie się ochładza. Jeśli to mięsień,to generalnie ogrzewanie nie zaszkodzi,przy stawie już nie jest tak ciekawie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
a ja wiem co to jest moze miesien moze staw... ale ochladzenie chyba krzywdy ani temu ani temu nie robi?

siedze z drugim okladem z lodu, polknelam 6 tabletek glukozaminy, 4 tabletki anadinu (jeszcze 2 wezme przed snem). usiedziec w miejscu nie moge...zaraz sie wezme za pisanie raportu to chcac nie chcac przykleje sie do krzesla...

zjadlam owoce suszone, mala gruszka, 2 herbatniki zbozowe, kosteczke gorzkiej czekolady i chrupki (100kcal w paczuszce) w ksztalcie misiow i nie mam wyrzutow sumienia. moj kontuzjowany staw domagal sie paliwa

wczoraj ryczalam ze nie moge cwiczyc, ze mam malo ruchu, ze sie spase jak wieprz...dostalam opierdziel od lubego i rodzicow dzis siedze cicho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to chłodź na początek,to na pewno nie zaszkodzi.

Glukozaminę też możesz sobie odpuścić Chyba,że Tobie pomaga,ale generalnie działanie glukozaminy na stawy nie jest udowodnione.

Nie daj się w domu,powinni Cię wspierać Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
dzieki saida, glukozamina pomoze czy nie ale dziala na moj spokoj sumienia

mama z tata daleko ode mnie, a chlop mial prawo sie wkurzyc

mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zaczne juz normalne treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oj joj, no to musisz sobie poradzic ze swoja psychika, a te 1200kcal to "mala" przesada. Kontuzje sie wyleczy i bedziesz znow cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
jem 1200kcal
oszalałaś

Kika, ja bym Cie sama opieprzyła jakbym była Twoimi rodzicami albo facetem, przesadzasz i to grubo.
Rozwalasz sobie metabolizm taką głodówką znowu, a potem płaczesz że tyjesz, ja nie ćwiczyłam ponad miesiąc z braku czasu i jakoś nie wyglądam jak wieprz, także wyluzuj bo kiedyś się to źle dla Ciebie skończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
bazylka, miałaś dziennika zakładać

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , miałaś dziennika zakładać
nie mam czasu kurde :/ jutro lecę do Paryża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Przywieź mi croissantów . I jakąś dobrą flaszkę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium