SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Bazylka, na tej stonce po polsku nie ma cennika :) po czesku cos tam wykminilam ;) jak skalki blisko to super, zawsze mozemy z 1h podejsc pod skaly ;) musze uzgodnic z moim wiecznie niezadowolonym partnerem

Update: wybierzemy sie chyba w osvetimany, podobno znalazl fajny camping ;) dzis mialo byc niskie ww, ale zjadlam pol jablka i loda non-gulity ale szalenstwa nie ma... duszno u nas jak w szklarni, nie ma czym oddychac...

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-07-25 15:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
zjadlam pol jablka

łokurva

Biegnij szybko zwymiotować, może się jeszcze nie strawiło!

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957

kika czy ty czasem aby nie przesadzasz? tak czytam co piszesz i wolalabym myslec, ze jednak zartujesz

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
to taki zart, przeciez nawet morde zacieszajaca wstawilam :) dzis nawet cheat meal byl, zjadlam czesc ciasta czekoladowego (ale tragiczne nie bylo, 250kcal w 100g), na szczescie polowe zjadl moj luby :) wciagnelam 500g malin (promocja w tesco, 20p za 250g, kupilam kilka paczek i czesc zamrozilam ), pare ciastek, ale tragedii robic nie bede, pierdziele. ladowanie bylo i tyle a ze dzis ww niskie, wiec ok 1300kcal programowo plus nawet 1000-1500kcal dramatu nie czyni ;)

jutro juz jem przykladnie ww wysokie :) na sniadanko zrobilam sobie nalesniki z owsa, wheya, jaja i 3 bialek, zostalo mi z 3 lyzki zmiksowanych malin jak polewa, w pracy kurak gotowany z owsem i broklulami oraz kalafiorem, na kolacje krewetki pieczone z czosnkiem w lupinkach, pieczarkami i makaronem spaghetti razowym (27g mi tylko w paczce zostalo) pycha! do tego warzywka :) w pracy spije takze wheya z cynamonem i kawa :)

dzis na sciance slicznie bylo :) wreszcie poprowadzilam czerwona droge, ktorej nigdy dokonczyc nie moglam, kolejna zolta VI.2 pekla na prowadzeniu, a i kolejne VI.2 juz ladnie na wedke robie :) wiec... cheat meal zasluzony

teraz spac, jutro rano pobudka i robota ;)

dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
promocja w tesco, 20p za 250g, kupilam kilka paczek i czesc zamrozilam

...i nie potrzebujesz już żarówki w zamrażalniku

makaronem spaghetti razowym (27g mi tylko w paczce zostalo)

27gr - będziesz to gotować w naparstku? BTW, węgle złożone wieczorem to zły pomysł, ale w takiej ilości OK

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Rado, nie tak wieczorem, bo zjadlam ta garstke makaronu o 17 i garsc malin

ps: maliny nie swieca...jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Dzis pogoda okrutna tj duszno, goraco, nie ma czym oddychac. na sciance spedzilam tylko 1,5h, ale zle nie bylo, pare drog VI.2, pare VI, kilka VI.1+... po treningu whey z truskawkami (400g , ale bez mleka), zjadlam tez kilka winogron (z 30 ) oraz 2 plaskie lyzki lodow :)

Jutro zaczyna sie ostatni tydzien reduckji. W sobote postaram sie wkleic fotki, cobyscie ocenili czy choc troche ze mnie zeszlo... Ja jak zwykle slepa ;) nastepna redukcja po wakacjach, ale to jeszcze do uzgodnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Witam w Klubie Ślepych

Jutro zaczyna sie ostatni tydzien reduckji.Dawaj na maxxa tylko uważaj na kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Dobrze, że ja nie ślepa, to zauważę na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
My zawsze widzimy co innego niz zainetresowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium