SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
dzieki, mam nadzieje ze sie tym razem cos poruszy

Obli, moze ja powinnam robic wytrzymalosc sila 2 razy w tyg a kondycyjny tylko 1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zostaw jak jest, nie bedziemy teraz mieszac w planie, 3 razy krotki wytrzymalosciowy nie jest niczym zlym, one maja na celu przyspieszenie regeneracji miesni, poprzez lepsze ukrwienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Wytrzymalosciowka zrobiona...Matko...

3 razy obwodzik:
400m bieg (orbitrek)
21 swing oburacz 10kg sztangielka
12 podciagniec (maszyna)


pali mnie w klatce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak robisz na orbiterku to mnoz odleglosc x1,5 czyli na bieżni i wioślarzu 400m a na rowerze i orbiterki 1000m To jest mniej wiecej ekwiwalent wydatku energetycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
To jest mniej wiecej ekwiwalent wydatku energetycznego - czasami wydaje mi sie ze moja edukacja skonczyla sie w podstawowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
czyli znow sie obijalam...

bieznie byly zajete bo pilkarze z jakiegos klubiku mieli trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Ja jakoś dziwnie natrafiałam na treningi piłkarzy z Lecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wy to sie dziewczyny w dobrym towarzystwie obracacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
tez mi towarzystwo...okupowali 3/4 silowni banda dzikusow

pedalowaliscie kiedys w sniegu? w oxfordzie nasypalo tego bialego dziada, temperatura plusowa a kika na rowerze...godzine jechalam na uniwerek, co normalnie zajmuje mi 30min...to sie nazywa zwiekszenie obciazenia wczorajsza pomylka z orbim nadrobiona

Obli
, ja kolejny tydz jem ponad 2000kcal i mam pytanie...czy to dobry znak ze tyje w nogach i pupie, czy to tylko tluszcz? przesle ci zdjecia next weeek to oblookasz czy to w dobrym kierunku zmierza.

dzis jestem na uniwerku od 10-19, pozniej scianka...w plecaku zamiast ksiazek mam 2 cyce, 2 porcje owsa, placki jajeczno-owsiane, pudelki z brokulami, papryke, gruszke, wheya i oliwe w malutkiej buteleczce po przyprawach kazaliscie mi jesc i rosnac wiec sie slucham grzecznie

ogolnie przyjelam, ze bede jadla 30g ww z owocow (2 porcje po 150g), 200g-210g z owsa/makaronu/ryzu i reszta z warzyw (broki,kalafior,marchew,papryka,brukselka,kapusta...)

zebym ja tylko pozniej ten balascik zrzucila!

a na brzuchu miesni nie widac...

bylam u Koluszka i tez sie zastanawiam czy bede na zmiennych ww na redukcji?



Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-05 11:57:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
widac typowe dla ciebie, ja tez tyje w pupie i udach, majc 4kg wiecej mam tyle samo w biuscie

Nigdzie indziej nie doszlo? A ile masz cm wiecej? I jak sie to ma do okresu? Trzeba zacząć rozróżniać miedzy woda, tłuszczem i mięśniami. Na razie nic nie wiemy co się dzieje, za krotko by stwierdzic. Spróbuj wykombinowac cos by orietowac sie w zmianach grubosci twoich faldek , lub tluszczu ogolnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium