SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
wiesz radzio, plywac umiem zabka tylko, i to taka kikowa zabka :) ale od dziecka wode lubie, a podobno woda "wyciaga" i relaksuje :) wszystko zalezy od pogody. spacery tez chyba dobre? w ostatnie wakacje to kilometry zrobilismy, moj luby taxami chcial dupe wozic, ale jak mu raz zrobilam histerie w taksowce, to powiedzial, ze woli juz na piechte chodzic rower tez mam :) po gorach bede chciala troche tez odpoczac. basenu nie mam niestety, moze sie z raz do niemcow wybierzemy na kompleks basenowy :) ale mam te lipne hantelki, hula-hop z ryzem i ogolnie ruchliwy ze mnie czlowiek, wiec raczej roztyc sie nie powinnam

pomidory bede wcinac kilogramami, mamcia zupki bedzie gotowac na piersi, cielecince, poledwiczce wolowej czy zoladkach drobiowych, grillek bedzie (ja piersi, indyka z ananasem a moj luby karkowy i schaby), arbuz, chleb czarny jak wegiel :P ser bialy chudy... najwyzej zagryze usta i lodow i slodyczy nie rusze, ale chyba jakies nalesniki czy racuchy raz moge wszmamac w ilosci bezczelnej?

piwka nie pije, wiec jestem bezpieczna...wodzia/campari/gin sie raz przydarzy pewnie, oblac pierwszy rok studiow musze :) ale ogolnie ejstem niepijaca :)

sie zem rozpisala, ale na wakacjach nie chce sie swinka zrobic :)

ide spac ludzie kochani, jutro rano pobudka, sniadanko dla siebie i mojego leniwca, scianka, rower, wieczorem interwaly i padne na pysk...

aha i pms mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ale od dziecka wode lubie

Ja też wode lubie, a nawet uwielbiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika? a jak da sie w wakacje spaść, to niemozliwe jedzac nawet troche wiecej, gora 1kg, do odrobienia w jeden tydzien
no i przestan sie tak denerwowac o te miesnie, to nie eter uciekajacy przy kazdej sposobnosci, nie masz szansy normalnie by ci te twoje miesnie w tak krotkim (i dluzszym tez) czasie zanikly. Masz wkacje przestac wsuwac chemie, do nieczego to nie prowadzi, gdyby tak ludziem "znikaly" miesnie to wszyscy wygladaliby jak anorektycy.
Ta histeria z "zanikaniem" miesni dotyczy tylko kulturystow, bo oni walcza o kazdy i gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
ja to sie tluszczu boje :) ale w wakacje sprobuje odpoczac i zregenerowac sily na drugi rok studiow, bo przeciez od wrzesnia powrot na uniwerek, moze zmiana pracy bedzie na bardziej intelektualna, a i redukcje przewiduje, ale to blizej sierpnia bede pragnela omowic :)

5 tydz powoli dobiega konca, wiekszych wpade nie bylo i hope, nie bedzie. w ndz lub w sb cheat meal, chyba arbuza wszamam, az mi uszami wyjdzie. a i potreningowy w ndz troche moze zmodyfikuje, bo zamiast kaszki porcje jagod i malin do odzywki waniliowej dodam z mlekiem.

Mam mega PMS, wydaje mi sie, ze chudna przestalam i teraz tyje.tluszcz z nig i brzucha niestety nie schodzi, moze jeszcze z 2 redukcje i zacznie?

milego dnia :)

*******************

dzis poprowadzilam moja pierwsza droge VI.2 na sciance! w ladnym stylu, w dobrym tempie, przemyslanie. jestem z siebie dumna. zaczelam tez pracowac nad nastepnymi dwojeczkami :) paluchy bola, rece tez...

rowerem na i ze scianki, trening na sciance i jeszcze glupia kika brzuch pomeczyla wytrzymalosciowo po czym poszla poskakac i postepperkowac...zrobilam tylko 10 razy mix skakankowo-stepperkowy co dalo 34min, doslownie nie mialam sily... jesc mi sie nie chce, lece przez rece. zmeczenie? lekkie przetrenowanie? a moze kiepska forma, bo leje i leje a slonca nie widac? musze sie wziasc w garsc, moze kapiel i wczesniej do lozka. jutro wszak 6 30 get up, szybkie sniadanko i garaz, silowka z aerobami, na 11 do roboty, wieczorem zakupy, w ndz rower i scianka i... leze i kwicze ale w niedziele nagroda - wieczorny seans w kinie pt "hancock"...

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-07-11 19:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ho Ho, ale wymiatasz, fajny sport taka wspinaczka i dziewczyny ładne.
Jak ci sie bedzie chciało po wakacjach jeszcze bloga prowadzic, zrobisz co dla mnie , Zrobisz troche masy w gornej czesci ciala??? A zobaczysz co sie stanie wtedy z twoimi nogami

A tak na marginesie, powiedz jak weźmiesz sobie skore na udzie miedzy palce tak z odległości ok 7cm i podniesiesz w gore i scisniesz i zmierzysz odległość miedzy palacmi to jak gruby jest ten fałdek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
jak wezme ta falde w palce (po zewnetrznej stronie w gornej czesci uda) to ok 5-6cm jest jest mi sie wydaje, ze wlasnie ta gorna czesc jest bardziej tlusta... jeszcze 3 tyg mi zostaly, ale wielkich zmian nie oczekuje...

myslalam, ze moge wegle by obciac, next week 2*40g, reszta bialko i lyzeczka oliwki (plus 20g kaszki po treningu i ok 7,5g wegli z mleka, choc zawsze cos jeszcze tu moge obciag...po treningu zwykle glodna jestem okrutnie :) ), a na ostatnie 1300kcal 2*30g plus potreningowy (tu najwyzej dam 100ml mleka zamiast 150ml i moze 15g kaszki?)

nastawilam sie na wieksze zmiany jesli chodzi o nogi, bo gora nie jest zla, lydki tez spoxik... ale uda to mi sie nie podobiom ani ani... brzuch tez nie jest cacy, czuje, ze twardy nawet pod tluszczem ale miesni nie widac... a ja sie upajalam wizja "miesni na wierzchu"...spalacz moze by cos niecos ruszyl,ale nie chcialam ryzykowac kiepskim samopoczuciem i rozdraznieniem

bloga bede chciala kontynuowac, bo jak wspominalam planuje nastepne redukcje we wrzesniu, po powrocie z polski. moze gory mnie troche wyciagna jeszcze?

narazie jestem zadowolona z raczek, nieco twardzsze sa, ale to chyba normalne ze najwieksze zmiany widac tam, gdzie tluszczu jest najmniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Kochanie nie wiem, ktory raz to napisze, ale z takimi nóżkami to ja Cię biorę od zaraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika nie szalej, kobieto jakie 5-6cm ??? Czy ty wiesz jak gruba warstwa to jest?????
na moich sznownych 4 literach w najgrubszym miejscu mam 4cm i to naprawde wyglada sporo
Ty mierz sie realnie co W srodkowej czesci uda, zlap ta skore, bo ja nigdy w te 6cm nie uwierze. Zdajesz sobie sprawe ze to by oznaczlo, ze procz kosci na nodze masz sam tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
A to sie mierzy w staniu czy podczas siedzenia ? To i ja se zmierze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457


wewnetrzna czesc ud, mierzona na srodku ok 4 (no, moze 4,5cm :P), po zewnetrznej takze na srodku ok 3-3,5cm, a mierzona na srodku posrdoku tez 4 raczej nie przkracza, cm oczywiscie :) mierzylam w pozycji siedzacej, na luzaka :)

Nowa redukcje wrzesniowa bede chciala na blogu prowadzic rowniez, tylko bardziej kolorowo, bo aparat z polski wreszcie zabiore, prosty w obsludze i malutki, w sam raz jak na moje zdolnosci. We wrzesniu bedzie maly mankament, otoz scianka bedzie zamknieta do 17 czy 19.09 podjaze gdyz bedzie modernizacja ale to tez oznacza zawieszke w treningach. 01.09 uloze sobie timetable na pierwszy semestr, wiec sie trening rozpisze :) jak uda mi sie zmienic prace (wieksza kasa, choc praca siedzac 3 razy w tyg po 12h) to moze zapisalabym sie na silke ale bez silowni tzn tylko aerobici, spinningi i cardio, bo sztange przecie mam :)

BTW, jak sie mowiac dosadnie nazre owocow jak cheat meat to to sie nie odklada w sadelko?

szary, specjalnie dla ciebie, zdjecie konczyn dolnych z sylwka 2007/08, imo wygladaja dosc masssiwnie a chcialabym polowe z nich uciac

Obli, czemu brzuszek sie nie wytapia ani nie rzezbi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium