SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
juz net mam wiec bede odpisywac...

Obli
, wymiary nie sa dobre, max z 1cm moze spadlo...dodam aero rano w niedziele moze, ile i jakie tetno? zamienie jedno aero na interwaly bo mnie juz dobijaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dobra jak mowilam, tetno rano standartowo i zamen na interwaly, mozesz nawet dwa, po nogach zostaw tylko normalne, ok...

ale ja chce te wymiary i wage tu napisane, czarno na bialym Jak mam miec wglad w to co sie dziej, he?

Dlaczego uwazasz, ze jeden cm na tydzien to malo? to daje 12cm w czasie cyklu, czyli w biodrach 88cm , no ale to fikcja, bo przestanie spadac tu i zacznie gdzie indziej. Jest postep, jest dobrze, wiecej optymizmu prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Talia 70-71cm 71cm
Udo,gora 59-58cm 60cm (62cm)
Udo, srodek 53cm (55cm) - tu stoi ale nogi mam spucniete od 11h stania i latania w robocie
Biodra 99cmm98cm 99cm-100cm (101cm)
Bicek 29cm

aero rano 45min 70-75%max umre ale zrobie

zamienie na interwaly, ile maja one trwac? 20min z rozgrzewka i wyciszeniem?np. 1min/1min czy lepiej z 2min/1min?

klatka byla 30kg 3x6! to niezle, na sile max mialam 30kg 3x5

kretka
odstawiona, za tydz znow mam wznowic?

mam juz neta wiec nadrobie wypiski

jutro do roboty wiec silka w tym tyg pn, pt i sb aero chyba machne w niedziele w tym przypadku

Iza, mi sie zdaje ze idzie kiepsko ale to dopiero 3 tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
A ja myslałam, ze tak sie zredukowałaś że zniknęłaś

Wolno schodzi?Przy tak małej ilości aero jest i tak dobrze imo...Spokojnie dodawaj jak radzi Izka i pamietaj: (rozłożone w czasie palenie fatu --->długoterminowy efekt (nie jo-jo!)

Trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kretke odstaw na 4 tygodnie, bedzie akurat na koncowke.
Podawaj mi aktualne dane bo reszte mam zapisane.
"udo mam spuchniete" - ha ha a obwod taki sam jak w zeszlym tygodniu...
w pasie 1cm mnie, w biodrach 1 cm mniej, co ty bys chciala?
A jak waga? Moze sie zważysz, bo brak mi tej danej w mojej osobistej tabelce

Ty jestes teraz wieksza pesymistka niz przy masowaniu, ja sie juz boje co bedzie jak zaczniesz wegle obcinac

Rob 40min rano tez starczy, nie ma co wydluzac.
Po treningu interwaly 20min, w sumie, oczywiscie Rob 1min/1min

To ladnie, jak sila idzie to postep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza, ale przeciez nie wszedzie bedzie schodzic rozno prawda? raz biodra, raz nogi, a raz jak mowi moj luby mozg, z mozgu najwiecej

Tydz 4. mam zrobic 12-15 czy 8-12? bo 12-15 znow ciezar obnize...

Chora jestem Gradlo mi siada i glos trace

wegle moge obcinac byleby wiecej bialka bylo, bo miesko ja lubiem baaardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
4-ty tydzien jak pierwszy, wiec wiecej powtorzen i mniejszy ciezar. Ty sie nie przejmuj nastepne 4 tygodnie dadza ci mozliwosc wykazania sie

Na szczescie nie bedzie schodzic rowno, bo on poczatku masz juz 3cm mniej w biodrach, jaky tak szlo, to pod koniec nie mialabys tylka
Dlatego chce miec wszystko czarno na bialym, bo twoje odczucia sa uzaleznione od nastroju i zupelnie nieadekwatne do rzeczywistosciNiewielkim kosztem chudniesz, ciesz sie, a o weglach, czy bedziemy obcinac i kiedy to zobaczymy, kto powiedzial ze trzeba bedzie

A tak niesmialo przypomne, ze bylabym szczesliwa gdybys mi co 2 tyg przeslala na priv fotke przod tyl i bok luzem.

Pytalas o BCAA, nie trzeba, ak bedziesz chciala cos koniecznie kupowac to kup tej samej firmy co krete Purple Wrath, to aminokwasy wraz z pobudzaczem przedtreningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
ten purple cos tam, to wtedy tylko przed aero czy przed silka tez? i wtedy glutka nadal bedzie brana?

ja juz sie boje tych kolejnych 4 tygodni

Fotki zrobie, moze nawet lubego namowie to beda lepszej jakosci ale to na dniach moze jutro go przekabace

Edit:spr cene purple wraath ponad 50funa za kg, fakt 90porcji moze kupie male opakowanie 545g byleby mnie nie pobudzilo za bardzo jutro zdecyduje musze sie z tym przespac

Sroda

Kiepsko sie czuje...Gardlo nawala, glowa boli, smarkam krwia, pluje flegma z krwia... same pysznosci na sciance nie bylam juz dlugo oj dlugo...w weekend zaczelo mnie rozkladac, ale dzis to tragizm...a treningow nie chce opuscic ani aero

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-03-10 23:31:11

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-03-11 07:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tylko czekamy, aż Renatce ktoś metę rozpisze .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie musisz tego kupowac, tak tylko stwierdzam, ze jak cie przypili na BCAA (bo widze, ze cos cie korci ) to IMO wiecej skorzystasz na tym, oprocz aminokwasow przynajmniej bedziesz miala wiekszy power na treningach, to pobudza lekko, uczucie dziwne, mnie juz po pol porcji mrowi i swedzi w calym ciele, pocisz sie wiecej. Bierze sie tylko przed treningiem i bardzo duzo do tego pije. Nie zastepuje to krety jest innym srodkiem.

No to "pieknie" ,uwazaj, nie przesadzaj, lepiej sobie odpuscic raz i odpoczac niz sie doprawic.
Jakby co nie bierz przed porannym aero, ja bym ograniczyla tylko do treningow silowych
Mysle ze nie jest to zle, bralam dwa razy a cwicze wieczorem i klopotow ze snem nie mialam, to nie jest hadrdcore.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium