SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
mam nadzieje, ze to swiatelko sie rozswietli na maxa! zaluzylam na to

mi sie marzy abym na tych 2000kcal chudla i wreszcie mogla jesc jak normalny czlowiek a nie jo jo i tak w kolko...

ale jest ok, przynajmniej mam taka nadzieje. zrobilam kroczek do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


Czyżby słoneczko zaświeciło na mglistych wyspach

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-02-12 23:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
sloneczko fakt, zaswiecilo choc chmury sie zbieraja i pewnie bedzie padac ale co tam pozytywne nastawienie to podstawa!

sniadanko juz wszamane, omlet jajeczno-owsiany z dzemem (wiem ww proste, ale tylko 15g) zaraz kondycyjny a "chwile" pozniej scianka i rower- ja i 3 facetow w tym moj luby wiec stara bida

ta pani bardzo zgrabna choc nogi troche "mocne" ale brzuszek fajny, oj fajny u mnie brzuch to worek z jelitami

edit:

Kondycyjny - 5xobwod 30sec kazde cwiczenie
burpiees
pajacyki
box z cieniem
skip A

+wznosy nog zgietych w zwisie 3x10
"boczki" na pilce 3x20


Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-13 11:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo to fitesska od fitness gimnastycznego no teraz jest jurorka, ale mnie sie jej nogi podobaja, takie akuratne nie za duze nie za male
Tez pojde cos zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Ja niedlugo wszamie lunch - warzywa z patelni, kurczak, makaron razowy a jeszcze lubemu sniadanie musze zrobic

Dzis spojrzalam w lustro i stwierdzilam, ze pomimo tego, ze przytylam, nadal jestem zgrabna i w miare szczupla. czyli...do lata moze byc tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mmmm... makaron razowy!!!

Będą z Ciebie ludzie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
makaron razowy jest pychasny!

ide jesc bom zglodniala po kondycyjnym

na scianke jednak podjedziemy autem. nie podoba mi sie to, ale w rowerze poszla detka (chyba setna), w naprawa dopiero wieczorem


Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-13 13:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jakie Ty kupujesz dętki???!!! Albo jak jeździsz . Nad krawężnikami trzeba przeskakiwać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a wiecie, ze mi nigdy nie poszla detka?
Ale kurcze teraz te rowery to sa do bani i tyle, kiedys to czlowiek po kilkoro jezdzil na rowerze i kola wytrzymywaly, teraz to na krawezniku mozna osemke zaliczyc, chyba ze wyda sie pare tysiecy na rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie poszły 2, ale przy zbyt dynamicznym zdjęciu pompki z wentyla . W trasie nigdy, jeszcze jedna strzeliła w nocy ze starości, czym niemalże przyprawiła moją małżonkę o zawał serca .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium