SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wlasnie wczoraj zauwazylam ze mi ******* wygwiazdkowalo, PARANOIA, ciekawe jak mam dlugi link wstawic, jak ograniczenia ilosci znakow w podpisie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pozostaje założyć stronę www.poradyPaniIzabeli.ch .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wujek dobra rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
kochani, ja tez bym chciala aby sie wszystko unormowalo... daje z siebie ile moge wiec i pragne aby efekty byly widoczne

Iza, te owoce to okolotreningowo maja byc?

jak ta dieta nie zadziala, to sie chyba potne... jeszcze w sierpniu czekaja mnie pewnie odwiedziny u endo i gina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeden do rannego drugi do potreningowego (silowego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
czyli owoce jem w dni silowe

kiepska pogoda...najchetniej bym przespala caly dzien...ale coz, trzeba isc do pracy

kapiel pomogla troche, miesnie sanieco rozluznione, ale uda mam spuchniete po wczorajszym silowym i dzisiejszej wytrzymalosciowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i rano tez, codziennie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza, nie mam zadnego uczulenia, czuje sie dobrze. Fakt, diete mam dosc monotonna...Jaja rano, pozniej whey (choc ten staram sie jak tylko moge zastepowac normalnym jedzeniem), i piersi...ale mi nie przeszkadza.

Jedna niedogodnosc - bardzo rzadkie wizyty w toalecie

Trening:

Wyciskanie sztangielek 12kg 8/8/8/6
Drazek gorny 18bloczkow 8/8/8/8
Wyciskanie sztangielek skos 10kg 15/15/15/12
Wioslo jednoracz 14kg 15/13/12/12
Mlotki 10kg 10/8/8
Prostowanie ramion na dolnym 10bloczkow 10/10/10


+aero, 11km/h 21min

Mam dostac okres na dniach. Denerwuje mnie ta bezradnosc... Iza, czy ja kiedys schudne Nie moge patrzec na siebie...W pracy slysze, ze powinnam skonczyc z silka bo mam duze uda, mama zasugerowala ze moze po wheyu przytylam...A ja sie zamykam w sobie coraz bardziej...Ostatnio znjomy pytal: Czemu ty sie nie usmiechasz jak kiedys... Przytlacza mnie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Kika pociesz się, że ja też jestem bezradna wobec stawu mojego, powiem Ci że wolałabym mieć go zdrowego i nie chudnąć niż być w obecnym stanie.
Rozpisuję sobie właśnie trening i ani MC, ani przysiadów nie mogę robić. W poniedziałek wizyta u lekarza.

Zloozujmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Olcia, ty chudniesz, niewazne, ze wolno, ale chudniesz, ja stoje w miejscu od ponad 2 miesiecy...mnie juz to dobija, ale dietuje sie nadal i cwicze...moze wreszcie cos ruszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium