SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Sniadanko: orzechy brazylijskie, 20g+kurak, 127g+kapucha kiszona, 130g

Trening:
Wyciskanie sztangielek skos 5x6 12kg/14kg/14kg/14kgx4+12kgx2/14kgx4+12kgx2
Sciaganie gornego maszyna 70x8 75x8x7x7x6
Pompki 4x8 8m* 6m+2d* 5m+3d 6m+2d
Wioslo sztanga 4x8 35kg
Uginanie ramion ze sznatgielkami 3x12 8kg
Prostowanie trica na wyciagu 3x12 9bloczkow


Bieg10.5km 20min + 11.3km/h 2.5min

*m-meskie, d-damskie

Mialo byc wyciskanie sztangi, ale nie da rady. Zawsze robilam je na racku do przysiadow, ale teraz jak dokrecony na stala wysokosc, bo koksy non stop psuly

Troche mam dlugie te treningi, godzinie z hakiem. Nie przyszkadza mnie to, tak po prostu wspominam

Dzis dzien rybny - fladra, dorsz (a moze to sandacz ) i losos wedzony. Kurak tylko dwa razy Odpoczynek od jaj dzis tez zaliczam. Mam ogromna ochote na cebula, taka duszona. Moj organizm czegos sie domaga

Potreningowy: whey vanilla+truskawki, 200g+banan, 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
truskawki, 200g+banan, 50g

MORZE fruktozy .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-05-30 12:48:49

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie powinno dlugo wychodzic czas odpoczynku sie skraca, ale fakt, ze jak jeszcze rozgrzewka dochodzi, jak cie bedzie mocno denerwowac to mozesz skrocic do 4 serie pierwsze dwa cwiczenia

zdecydowalas sie ciagnac diete dalej tak jak jest? i lepiej sie ju zczujesz, jakby co to mozemy ja skorygowac do takiejjaka mialas przed urlopem. Albo zrobic jakas krótszą rotacje

Ty sciagasz 70kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
nosz w morde Iza powiedziala, ze mam po treningu zjesc 30g ww dowolnych ww... w domu spuscizna, nawet owsa nie bylo, zostalo pol banana i truskawki...

Ide wzisc moja tabletke szczescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radek wez nie denerwuj Kiki, ona nie ma teraz poczucia humoru..
A co to za tabletka moze prosac?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-30 12:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza, to maszyna wiec ja nie wierze w te ich przliczniki. Tam sa te bloczki i cyfry, ale imo to nie sa to rzeczywiste kilogramy

Pociagne ta diete chyba, moze bedzie lepiej. Moze zaczne chudnac? Ile mialabym na niej byc4-8tyg? Ladowania robilabym co 4. dzien. Co sadzisz?

Najciezej jest robic mi na niej trening nog, i warzywami tez sie objadac lubilam. ja kiedys bylam na LC, z tym ze mialam duzo mniej tluszczu wiecej bialka a w dni treningowe ww okolotreningowo i bylo si Schudlam pieknie

Nie, prozac never! Lekko wyciszajace Tranxene, ale staram sie ich nie brac, staram sie panowac nad nerwami i sie wyciszyc innymi sposobami:sauna, solarium, kapiel...

Przerwy mam skracac co tydzien miedzy cwiczeniami?


Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-05-30 12:58:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozna przyjac, ze robisz teraz 4 tygodnie i ocenimy efekty, czy sie oplacaja w stosunku do wlozonego trudu i jak sie na niej czujesz. Masz wegle okolotreningowo, masz wegle co 4dzien, tak mozna ciaganc dluzej jak zajdzie potrzeba. I tak sprawe robi ujemny bilans. Jezli bedzie ci latwiej mozesz sobie wiecej warzyw dac, ale zielonych tylko, one i tak praktycznie maja "zerowa" przysfajalnosc
Jakby nie nagle problemy niezalezne od Ciebie to schudlabys na zbilansowanej, bo tez co ladnie schodzilo

A jak bylo w planie nie pamietam, czy przerwy mialas skracac, chyba nie


Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-30 13:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobra. Już się nie odzywam.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Wlasnie w planie byly przerwy stale, nie bylo nic o skracaniu.

Z warzyw jem ogorki swieze i kiszone, kiszona kapuste, brokuly, kalafior, pora i cebule oraz salate i cukinie

Radus
Nie foc*** sie sie

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-05-30 13:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Kikuś uważaj tylko z tym lekiem, przeczytałam opis i nie jest do końca taki "delikatny"...uzależnia, upośledza zdolności psychofizyczne

PS. Na saunę chodzisz w dni siłowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium