SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tabata jest świetna,jak lubisz wycisk,to będziesz zadowolona

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
dzien2.
tabata, wiesz 8 serii 20sek pracy/10sek odpoczynku, pokazdym takim cwiczeniu 1min przerwy i nastepne cwiczenie w formie tabaty

Iza!!! 4 Tabaty pod rząd???!!! Rozwalisz Kice serce, serio piszę...

Kika, thrustersy zacznij od przysiadów z klaskaniem rękami nad głową.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Merci Obli, very much

thrusters - moze byc ze sztangielkami? to troche jak wyciskanie na barki z przysiadem? na youtube sprawdzilam

po treningu moge porobic jeszcze interwalki do 20min?bieznia lub skakanka

po treningu dzien 2 mam pic potreningowy (whey plus 20g kaszki lub jablko)?

power clean i push press wydaja mi sie jakies podobne?

w tabacie kompletuje najpierw 8 serii jednego cwiczenia dopiero pozniej przechodzac do nastpnego?

brzuchy po kazdym treningu czy tylko w dniu 2 i 3? i mam robic po jednej serii odpoczynek i 2seria kazdego cwiczenia?

Po treningu superseria bez przerwy dwoch cwiczen w podanych ilosciach powtorzen
pompki 5-10-15-15-10-5
sit-up 10-20-30-30-20-10
- czyli pompki 5 i sit up 10, zaraz po tym pompki 10 sit up 20?

umre zaczynam od jutra wiec trzymajcie kciuki! bede sie starala na tej redukcji nawet z cheat meali zrezygnowac!

aha! w dzien treningu 1600kcal, 120g ww, bialko 150-160, tluszcz max 30g, reszta dni ok. 1300kcal 50g ww,bialko 150-160, tluszcz 25g - moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kika, ja przy 3kg sztangielkach ledwo mogłem je ponieść w ostatnich powtórzeniach... To ćwiczenie naprawdę daje w d...

Tabatę robisz 4 minuty - 8 x 20+10sek.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu nie panikuj, robie 4 tabaty pod rzad, malo tego moj maz tez zaczal robic, a ze konczy thrutersy podnoszac tylko rece w gore to juz inna sprawa

kIKA PO TRENINGU INTERWALY? ty chyba sobie nie zdajesz sprawy co cie czeka ...no na co tylko masz ochote

power clean nie jest podobny do push pres, power clean zarzucasz sztange na barki podnoszac ja z ziemi z wyskokiem, przecwicz sobie ruch, a push press to tylko wypchniecie sztangi w gore z lekka pomoca nog. zobacz jeszcze raz na youtube

brzuchy, robisz tylko po tabatach, masz tam 4 rone tabaty do wykonania,
push up i sit up tak wlasnie jak mowisz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-11-14 22:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
po treningu dzien 2 mam pic potreningowy (whey plus 20g kaszki lub jablko)?

o interwalki pytam tak na zaske coby nie bylo ze sie obijam

Obli, ja sie tylko moge domyslac...placz i zgrzytanie zebow!

Radzio, miejmy nadzieje ze nie padne, ja juz pewnie po jednej tabacie bede wolac o pomoc :)

dzis ww wysokie jak Obli kazala czyli jedziemy 1600kcal. ide na sniadanko

boli mnie ta reka, moze to nerw nieprzy unoszeniu tylko w spoczynku, nie bardzo mocno ale tak intensywniej "cmi"...

ubieram sie i ide do garazu...

Obli
, moge zmienic kolejnosc dni treningowych? np. II, I, III?

bosh, umieram push press 25kg 8powt, przysiad 42kg 8/6/6/6, martwy 52 6/6/6/6 nie wiem czy martwego nie znize do 50kg aby super dokladnie go wykonac, w 2 ost seriach wypasla mi przy 5 powt i 4 powt sztanga chyba ze zmeczenia

reka po treningu troche boli, ale wedlug tego artykulu ma bolec wiec mowie sobie ze to dobry bol

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-15 11:08:08

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-15 14:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
w 2 ost seriach wypasla mi przy 5 powt i 4 powt sztanga chyba ze zmeczenia

Możesz robić chwytem "samozaciskającym". Nie wypadnie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Ok Rado, sprobuje next time

Niedawno wrocilam ze scianki, dzis porobilismy rozne drogi ok. 16-18 na lebka, robilismy po 2 naraz i zmiana

Zjadlam dzis ok 1700kcal, ale usprawiedliwiam sie, ze dzis mialam i trening i scianke wiec sie nie odlozy, a jutro i tak 1300kcal...ww niskie do 50g. w razie glodu napcham sie brokolow i kalafiora to nie tuczy na szczescie

Dzis miala trening 3, niby 3 cwiczenia a sie spocilam i padla na pysk. pompki robilam damskie ale dokladnie i powoli, sit up tez troche meczace...mam mala kontuzje od nich, na pupie mam otarta skore i zaczerwienie musze jakis recznik podkladac bo dywan jest za szorstki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ok Rado , sprobuje next time

Ale tylko do tych serii, kiedy już nie dajesz rady... Chyba chcesz wzmacniać chwyt, co?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
pewnie, ze chce, to mi sie przydaje i na sciance i na skalkach

a propos scianki, dzis mialam ja w planach, ale rano mialam maly wypadek i wbilam sobie noz w palec serdecznych (dolny segment) mam dziura i przecielam tkanke...wiec beda interwaly na biezni...czemu ja zawsze musze sobie cos zlego zrobic...

z tego tez wzgledu we wt bedzie tabata, a w czw i sb tr 1 i 3, chce poczekac az mi sie paluch zagoi. scianke tez chyba dopiero w pt/sb ale nadrobie to biegami

dzis bieznia 21min interwaly, jutro tez ale wieksze troche predkosc jakies fatum nade mna ciazy...najpierw ramie, pozniej palec a teraz naciagniety miesien wewnetrzny uda...sport to zdrowie,tak?

scianka dopiero chyba w sb, paluch wyglada malo atrakcyjnie

BTW, po sobotnich pompkach bola mnie trice ze hej, a to tylko damskie byly

przy tabacie tez mam jesc 1600kcal czy 1300kcal?i co z posilkiem potreningowym?


Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-16 12:17:16

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-16 23:20:45

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-17 07:56:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium