SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Redukcja - jak pani trener zadecyduje

Iza, przeslalam ci kilka fotek na maila, abys sama zobaczyla - zero postepow...!

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-07 14:02:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A wiesz Kika ze ty sie tez na rekach otluszczasz
OK Poszlo ci w brzuch i gore ciala wiecej niz w nogi, tak mi sie to widzi. Zostalo niewiele czasu to moze jeszcze ten +1kg przeżyjesz Zejdz do 2000kcal teraz na te ostatnie tygodnie. Zobaczymy, czy nadal bedziesz tyc czy juz sie zatrzyma to wszytsko.
Ale ci powiem ze całkiem ładnie tyjesz twoj chlopak ma racje, zadnych balkonow (vel kalafiorow) delikatnie rowno, nie bedzie problemu.
A nie prawda ze nie ma postepu porownaj swoje plecy z poczatku bloga i teraz, widac wyraznie prostowniki, widac najszerszy, tluszczu owszem wiecej, ale miesni tez na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
wiem, i te rece mnie przerazaja ja mam bzika na punkcie ramion

plecy jeszcze ok, ale ogolnie jak dla mnie nieciekawie...zobacz jak Alexxa pieknie chudnie, moze ja na redukcji wywale ww jak ona

cale szczescie ze tyje "ladnie", bo balkonow i kalafiorow bym nie zniesla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
O widzisz jak Iza potrafi podnieść na duchu

Ja bym sobie mówiła tak im dłużej TERAZ będziesz na wysokich kcal (normalnych w rzeczywistości, ale nie dla nas), tym bardziej POTEM zaskoczysz organizm i z tego ogłupienia zacznie spalać szybciej fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
A tu cały czas to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Co do węgli to dużo zależy od rozkładu zajęć w ciągu dnia..czy masz czas myśleć o tym, że jesteś głodna
Ja nie mam

To od strony technicznej...a skuteczność już pisałam..nie wiem jak mój organizm zareaguje jak zacznę dokładać teraz kcal - jest rozleniwiony gnój jeden
Będę króliczkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ja w treningowe obracam się na ponad 3. tys. Często dochodzi do 3,5 tysiąca. W nietreningowe ,,trochę" bardziej lajtowo. Przytyję? Trudno, jest czas, żeby zrzucić zbędny balas. Kiedyś ważyłam ponad 100 kg i specjalnie mi to nie przeszkadzało Więc parę nadprogramowych kg też przeżyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Koluszek- i jedziesz!! git git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na wszytsko powinien byc czas w odpowiednim momencie, sprawa z niskoweglowodanowymi dietami jest proste, jak wytrzymasz to schudniesz tylko co dalej? Po co siegac po ekstrema gdy normalne diety dzialaja dokladnie tak samo?
Eight disadvantages of the low carbohydrate diet
(1) Very low carbohydrate diets are difficult to stay on
(2) Weight/fat re-gain is almost inevitable
If you lose weight on a very low carbohydrate diet, the odds of keeping the weight off are
overwhelmingly against you. The lower you drop your carbohydrates, the more your body
will rebound when carbohydrates are re-introduced. I’ve seen amateur bodybuilders gain
30 lbs in a matter of days after a contest because they went on a carbohydrate and fat
binge after a four-month zero carbohydrate diet. Transitions onto and off of low
carbohydrate diets must be carefully planned and gradual.
(3) Very low carbohydrate diets can be unbalanced and lacking in essential
nutrients.
(4) Very low carbohydrate diets may be unhealthy.
5) Very low carbohydrate diets can cause your energy levels to crash.
6) The weight loss on a very low carbohydrate diet can be deceiving.
Much of the weight loss on a low carbohydrate diet is muscle and water. Five pound per
week losses are common, but if you distinguish between the types of weight lost, these
results are often quite negative. For example, if one pound is fat, two pounds is water and
two pounds is muscle, your five-pound weight loss doesn’t look so good after all. Your
goal should always be fat loss, never weight loss.
7) Low carbohydrate levels affect your mood and mental state.
8) Low carbohydrate diets may cause muscle loss
When a low carbohydrate diet is appropriate
1. For carbohydrate-sensitive endomorph types
From my experience working with thousands of clients, I would estimate that about 70%
-80% of people will lose fat on a baseline diet without carbohydrate restriction. That
leaves 20% to 30% who don't respond well to the conventional high carbohydrate, low fat
approach. Even on a low fat, low calorie diet combined with regular exercise, these
“carbohydrate sensitive” people still have a difficult time getting lean (and they’re often
extremely frustrated with their lack of results despite their honest efforts). For
carbohydrate sensitive people, a reduced carbohydrate diet with more protein and fat may
be the answer.
2. Breaking a plateau
3. Bodybuilding, fitness or figure competition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Boshe.

Wy znowu o redukcji, jak jeszcze dobrze masy nie zaczeła

lol.

podziwiam determinacje z jaka utrudniacie sobie zycie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium