SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niekoniecznie, to na jakim jest kto etapie zalezy od jego wyobrazen na temat efektu ostatecznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Spokoj ferajna!

Alexxa, ustawiam sobie poziom na wysokosci ramion.

Iza, ja paseczki mam, ale (siara!) nie wiem jak je uzywac

Radek, mam chwyt naprzemienny jak narazie, zazwyczaj w ost serii mi puszcze w ost powtorzeniach. Nie chce miec duzych przedramion, ja bym chciala wszystko male, smukle i drobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poki trzymasz poty ok, teraz ten trening wymusi na tobie wieksze ciezary (pamietasz co Radziu mowil? - progres na kazdym, jak nie wymusisz to bedziesz sie krecic w kolo)to moga sie przydac.

Pasek - petelka na nadgarstek i okrecasz go pod sztanga, ja biore do ciezarow powyzej 60kg , bo raz, czy dwa jeszcze pociagne ale wiecej juz palce puszczaja

Ciekawe jak tego tygodniowe pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
(pamietasz co Radziu mowil? - progres na kazdym, jak nie wymusisz to bedziesz sie krecic w kolo)

wow

Renato, naprzemienny nie powinien puszczać tak szybko:
1. nie bój się, przedramiona nie urosną (chyba, że jesteś genetycznym ewenementem )
2. chyba chciałabyś się na skałce podciągać na rączkach, co?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podciagac to wystarczy ciezar ciala, na MC bierze sie wiecej

A o jej skalki sie nie martw chodzila nie cwiczac wiec widocznie sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
podciagac to wystarczy ciezar ciala, na MC bierze sie wiecej

Na ostatnim treningu Kika brała w MC 45kg - waży mniej?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i póki co, pasków nie używa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Radek, 45kg w 12 powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Czekam na 150% masy ciała x5 .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Radek to byloby prawie 100kg

Narazie mamy umowe 50kg siad i 60kg marwty, daj mi sie wywiazac najpierw z pierwszej opcji

Iza
, zaczynam nowy trening w pon, bede wymuszala progresje, az padne na pysk w piatek wyprobuje purplka ciesze sie, ze to tydzien 4. bo nie lubie 12-15 powt

Dzis dzien 2000kcal wiec wreszcie cos zjem

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-03-19 13:26:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium