SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Bo tłuszcz to dużo kcal, a w ostatecznym rozrachunku kcal to zło - ale jeśli masz wszystko w miarę wkomponowane w dietę, to nie widze przeciwskazań.
Chociaż, przyznam uczciwie, sam preferuję błonnik albo WPC .

IG czekolady gorzkiej - 22
IG ciasta francuskiego - 59

Ale, jak śpiewał klasyk, "pamiętajcie o kaloriach..."

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-09-17 09:34:17

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
kajzerka z dzemem okraszona skwarkami wliczona w diete na redukcji

ja to mam takie pomontignacowe skrzywienie, ze jak obnizac ig to zielskiem i bialkiem, tluszcz wtedy to zlo
o takie znalazlam:
Insulina uruchamia mechanizmy metaboliczne odpowiedzialne za powstawanie tłuszczów i nadmiernie magazynuje te, które zostały spożyte razem z węglowodanami.
Gdyby tłuszcze zostały spożyte w posiłku zawierającym węglowodany o niskim IG, nie wydzieliłaby się duża ilość insuliny, więc tłuszcze zostałyby wykorzystane przez organizm jako jedno ze źródeł paliwa.


masz racje oczywiscie, ze ig to nie wszystko tak jak i kalorie to nie wszystko



Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-09-17 09:38:58

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Gdyby mnie jeszcze ta wiedza odciągała od żarcia tylu słodyczy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
popatrz na to z drugiej strony, inna osoba jedzac takie ilosci czeko i lodow moglaby wygladac juz bardzo nie fajnie, a ty jesz a sylwetke masz super :) <wazelina>

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie liczy sie caloksztalt diety

Kika no zobacz sobie ile ta twoja surowka ma kalorii i odejmij 30% z tego bo tyle, mniej wiecej potrzeba na strawienie, i zobacz czy to jest cos co znaczqaco wplywa na ilosc kalorii w twojej diecie.

Po sciance zjedz potreningowy ale generalnie w ten dzien jedz mniej kalorii, traktujemy jak aeroby

Pewnie, ze nie musisz interwalow z zegarkiem, zacznij od 4 np. i powoli zwiekszaj a pozniej skracaj. Jakos sobie te 15min wypelnij. Skakanka ostro daje po lydkach, ja mialam zakwasy

Pilka fajna rzecz, super sie na tym brzuszki robi Inetrwaly to tezmoga byc, skakanka i brzuszki na zmiane.
Albo a stepie wchodzisz lekko a pozniej stajesz z jedna noga na podlodze a druga na stepie i bardzo szybko podnosisz noge z podlogi w gore i stawiasz, tak biegnac w miejscu i po pol min zmiana nogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Skakanka ostro daje po lydkach, ja mialam zakwasy

siostroo.. ja dzis mialam problem ze wstaniem po wczorajszej

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
popatrz na to z drugiej strony, inna osoba jedzac takie ilosci czeko i lodow moglaby wygladac juz bardzo nie fajnie, a ty jesz a sylwetke masz super :) <wazelina>

Bo ja się staram to wszystko jakoś spalić . A Koniu i tak je dużo więcej i wygląda dużo lepiej .

Cóż, trzeba się cieszyć tym, co się ma .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Koniu to ja nie wiem czy wiecej je czy pije

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zależy od celów treningowych .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium