SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Hmmm...no teraz jesteś przed okresem, więc looz pomiary nie będą odzwierciedlały tygodniowego efektu, ale może aby się uspokoić zapytaj lekarza ile to normowanie trwa plus/minus.

A jakiego hormonu masz za dużo/za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Ola, nie wiadomo ktorego mam za malo/duzo bo ja nie mialam miesiaczki od paru miesiacy wiec i testy hormonalne byly totalna chinszczyzna...

Lekarz musi mnie przebadac jeszcze, bo podejrzewa, ze mam zespol policystycznych jajnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to Cie Kika podziwiam...ja panikuje i sie zalamuje jak po tygodniu diety nie chudne a ty walczysz dalej.
NIESAMOWITE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
dzieki Lemoni, ale co z tego mam... wakacyjna depresje...

dzis nieco urozmaicone bialko, grill domowy wiec wpadla wiperzowina i paleczki z kurczaka, jutro zas nuda, bo piersi na wypadzie skalkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
otreby jesz? nie boj sie ich absolutnie nie podbija twojej kalorycznosci.

Ale Kika nadal nic nie chudniesz, kiedy konczy sie tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Nie, Renatko jest weeczek ciesz się tym a nie zadręczasz się myślami

Pozwolę sobie odpowiedzieć tydzień kończy się w poniedziałek, ale ona jest przed okresem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
o mon dieu, doslownie Iza...

zaczelam diete w pt, wtedy tez poszedl trening 4 i w sb 5, waga bez zmian...tzn zeszla woda, ale teraz, jak zauwazyla Ola, jestem przed miesiaczka...

wiem, ze sprawy hormonalne wymagaja czasu, ale to jest juz koszmar...placze w pracy, placze w domu, na silce mi sie zdarzylo...bezsilnosc mnie przygniata...nadal jednak jak glupia sie ludze, ze schudne, ze cos ruszy do przodu ( a raczej w dol) i nadal sie dietuje i cwicze, choc niekiedy mysle, ze to i tak nie ma sensu...

za tydzien, po okresie, przesle ci Iza fotki, sama ocenisz zmiany, a raczej ich BRAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
A może to coś z tymi hormonami tarczycy?
Miałaś badane???
Bo czytałam o objawach zespołu policyst...i z tego co piszesz wynika że to nie to, jeśli masz tylko: wodę w org+nieregularne miesiączki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra tydzien, zobaczmy...
wlasnie niby badania ok, a to co sie dziej nie wygada ok, przeciez takie cos nie jest normalne, od takiego czasu, z przerwa i nic...

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-06-27 20:06:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium