SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
powiem ci Iza, ze przeciez duzo nie jem na tej diecie, ale nie jestem specjalnie glodna, ani nie ciagnie mnie na slodycze czy niezdrowe zarelko wiec chyba dieta dziala

nie zapeszam, ale wydaje mi sie ze spodnie robocze sie leciuko luzniejsze w nogach ale ciii...moze sie w praniu rozciagnely

chlop chory, scianka jutro odpada...najwyzej zrobie dodtkowo aero na biezni z jakies 30min aby miec czyste sumienie nauki mam sporo wiec sie poucze zawsze kilka kcal moze spale przy robieniu notatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
kika policzylas ilosc kcal? bo mi wychodzi 13 blokow w kazdym po 7w 9b i 1.5t niecale 1000kcal
chyba ze czegos tu nie pojmuje

1550 kcal daje DOPIERO 20 blokow

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-11-28 19:09:49

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ani statystycznie jeden blok ma 110-130kcal, w bialku jest tez tluszcz, w weglach jest tez bialko, przeciez nie mozna liczyc blokow jako czysty blok jednego skladnika odzywczego
30g miesa ~50-70 cal
1kubek truskawek ~40 cal
3 migdaly ~20 cal

generalnie na tym to polega, ze jezeli chcesz schudnac zaczynasz od tylu blokow ile ci wychodzi, a pozniej dopasowujesz do swojego trybu zycia, jak czyjesz, ze masz malo energii dodajesz sobie bloki, zgodnie z tym co na ciebie dzial. Czesto ludzie dodaja w tluszczu i to dobrze sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
ani wychodzi wiecej niz 1000kcal ja wiem ze ze mna nigdy nic nie wiadomo, ale Iza czuwa

wezmy dzisiejsze manu:

losos,112g
owies,30g suchego
kiwi
gruszka,100g
gotowane bialko jaja, sztuk 2
ogoras swiezy
=ok. 450kcal

piers, 140g
avocado, 3lyzki
migdaly, sztuk 3
truskawki (z 8sztuk) i 4 winogorna
morelki, sztuk 3
kalafior
brokuly
=380kcal

maslo orzechowe, 1/3 lyzeczki
mandarynka
szynka, 33g
=80kcal

mandarynka
szynka
migdaly, sztuk 3
=80kcal

maslo migdalowe, lyzeczka
mozzarella, 50g (1,5bloku)
poledwica wedzona z indyka, 50g (1,5bloku)
broki
pomidorki wisniowe
ogoras
=230kcal

Razem: ok. 1145kcal plus kcal z warzyw...chyba ze cos pominelam

nieraz wychodzi wiecej nieraz mniej, zalezy ile zjem owocow i owsianki ale wierzcie mi lub nie...nie chce mi sie jesc jestem napchana

tak BTW, trening byl, power clean 27kg 10razy w 4seriach, klatka 26kg 6powt 4 serie oraz wioslo 37kg 6powt w 4 seriach plus takie bajery aerobowe

i znow powrot do raportu...tak mi obrzydl, ze chyba nigdy nie kupie zadnego auta z vw group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Kika, masakryczna dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Koluszek, czemu masakryczna? nieraz wychodzi wiecej nieraz mnie, ale glodna nie chodze to taki eksperyment

tak na marginesie, nie wliczylam mozzarelli light wiec wychodzi ponad 1200kcal

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-11-28 22:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
wiec wychodzi ponad 1200kcal

no, przy treningach silowych 3x w tygodniu, biezni, rowerze, i sciance



iza ja tego dalej nie rozumiem, kika pisala wczesniej ze na 1 blok sklada sie wlasnie 7b 9w i 1.5tl, czyli b t i w traktuje sie umownie jako grupe? w sensie ze 9gr wegli oznacza poprostu produkt weglowy z ktorego biore tylko wegle? i tylko je licze pomijajac cala reszte?

a no i czy nie prosciej jest wziac 1600kcal i podzieli B30 T30 i W40?
na sieci znalazlam ze nie wazny jest rozklad na posilki ale rozklad btw w ciagu calego dnia, czemu nie wziac i nie rozdzielic tego normalnie na posilki i po sprawie?
wtedy mamy pewnosc ze i kcal jest dosc i rozklad btw prawidlowy ?

i czy te wszystkie dodatkow btw wpadajace nie zaburzaja proporcji o ktora chodzi w tej diecie?

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-11-28 23:03:18

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
anni, bieznia czasem jest tylko 2 razy, scianka w tamtym tyg byla raz bo nauki mam hohoho i jeszcze wiecej ale przyznaje staram sie nie zaniedbywac aktywnosci

dieta: np. mam 3 bloki bialka, 3 bloki ww, 3 bloki tl czyli 21g, 27g oraz 4,5g co np. daje: 100g piersi z kuraka plus lyzeczka masla orzechowego, do tego 30g suchego owsa (moje ma np. 58g ww w 100g wiec mam juz 2 bloki) i warzywa (np. 4filizanki gotowanego kalafiora)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Kika ja bym tak nie wytrzymała

A co do mnie to musze mieć wsyzstko elegancko rozpisane i wyliczone.

A teraz uciekam robić śniadanko

Jak postępy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957

A co do mnie to musze mieć wsyzstko elegancko rozpisane i wyliczone.


ja mam tak samo

kika no oki, ale i tak liczba kcal ci wychodzi taka jak ci wychodzi, za 1200 kcal w odchudzaniu to pani alex czy jak jej tak dostala bure ciagnaca sie przez 40 stron

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium