SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jak wezmiesz meridie i schudniesz bo nie bedziesz jadla to utyjesz szybciej niz sie zorientujesz. Mozna to samo zrobic bez tego, po prostu jesc jeden jogurt dziennie Na jedno wyjdzie, zreszta juz nie wspomne ze ryzykujesz w tym momencie zdrowiem psychicznym przy twoim ustawieniu, bo to jest jednak narkotyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Radek, te tabletki przepisal mi lekarz endokrynolog, aby nerwice uciszyc. Pozniej je odstawiam, mam tylko jedno opakowanie.

Iza, masz racje. Pomierze sie po ladowaniu i sprawdzimy. Bede sobie powtarzac: Jestem zgrabna i powabna jak mantre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no wlasnie bardzo ładnie

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-29 13:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
o, wreszcie cos optymistycznego Kika, masz tak myśleć cały czas bo to prawda a nie tylko fantazja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Dobrze, ze teraz duzo pracuj, to bede miala mniej czasu na zadreczanie siebie

Ale powiedz wam, dziewczyny, ze trening silowy na niskich weglach boli, oj boli Zakwasy mam w calym ciele, ledwo chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8812
A jaka mialas wage na zdjeciach z pierwszej str?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
kika zgadzam sie ciezko sie cwiczy na niskich weglach .Mi teraz w 3 tygodniu teraz troszke lepiej w kwestii zmeczenia juz powieki mi sie tak nie kleja,ale nadal ciezko ciezary sie podnosi.Mi zostało jeszcze 1,5 ty.g diety i koniec .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Anik, nie wiem, ok 60kg...

Vajolet, ciezko jak diabli. Szczegolnie martwy i przysiad oraz wykroki dla mnie to zabojstwo Zakwasy od srody mam nadal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
ja na niskich węglach mam tak spaczoną psychike że tego siłowego nawet nie jestem w stanie zrobić dobrze... a moje niskie węgle to okolice 100 gram, a nie tak jak Wy, prawie 0, więc podziwiam.
mam chyba pozostałości jeszcze z tego okresu głodówkowego sprzed 2 lat i teraz jak tylko jestem głodna albo brakuje mi węgli to mam łzy w oczach o byle pierdołe albo krzycze na rodzine bez powodu, a na znajomych się obrażam.
dlatego dałam sobie spokój z takimi skrajnościami
ale przynajmniej wiem Kika co czujesz, bo nie raz walczyłam z takimi zastojami i byłam bliska załamki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radek , te tabletki przepisal mi lekarz endokrynolog, aby nerwice uciszyc.

Jejku, nie wiem co mam napisać. Żal mi Ciebie bardzo . A wydawałaś się taką radosną osobą... Wracaj do nas szybko .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium