SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
a o tym Castagnus to nie słyszałam
a pod opieką lekarza (gina)cały czas jestem
tylko chyba czas go zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Radusiu, o soli pamietam Ogolnie duzo jej nie uzywam, w sklepie ze zdrowa zywnoscia w PL zakupilam przyprawy bez soli i bez tego glutaminianu sodu. Brokul i kalafiorka tez nie sole, ale owies i jajeczka troche tak

Dzis jem jaja, mozze, 2xwolowinke, ser zolty i lososia wedzonego

Katti, Castagnus nie zaszkodzi, a moze pomoc

Iza, zazdroszcze Ja lubie orkiszowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dzis jem jaja, mozze, 2xwolowinke, ser zolty i lososia wedzonego

I to jest DIETA . Do tego brokuły i zielona fasola .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
czytasz w moich myslach! Fasolka jest, zielona i broki swiezutkie

A wolowinka duszona w cebuli i grzybach suszonych

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-06-05 15:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mrrrrrrr...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Widzisz Radku, cos miedzy nami iskrzy



Czwartek

Padam na pysk...Praca, dom, praca, dom...Codziennie pobudka o 6, w domu 22-23...

Iza, dieta ok, ale zastoj jest. Dobrze, ze nie tyje! Trening tez bardzo lubie (to juz 3. tydzien wiec trzeba cos nowego wykombinowac ), i progresja jest w prawie kazdym cwiczeniu.

Moze to moja wina, ze nie chudne? Za malo ruchumam ostatnio...W tym tyg tylko 2 silki i obwodowy, po nogach 22min orb, po obwodowym 30min biezni 10.7km/h, po klacie bedzie z 30min aero, dzis na czczo 50min i w niedziele skalki. Scianka wypada, bo duzo pracuje, z chlopakiem sie mijam, i mamy wyjazdy niedzielne. Mam sciac kcal czy po prostu czekam az sie wszystko unormuje?

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-06-11 19:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika przeczekaj, masz malutko kalorii i jeszcze wciaz z tymi hormonami nie do konca poukladane, daj sobie czas Jeszcze pocwicz tym treningiem, nie bedziemy swirowac, sila idzie to dobrze.
Dawaj znac co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
1600kcal to wcale nie tak malutko A tak serio to sie ciesze, ze nie musze ciac

Jednak na scianke zajechalismy, pozno bo pozno i tylko godzinka 20 ale zawsze cos. Za to pedzilam na rowerze jak szalona, luby prawie pluca wyplul

Bede zdawac relacje jak tylko znajde chwile, caly czas w biegu. Wykoncze sie...

Aha, Izunia, co z obwodowym w dniu drugim? Moze by go na snatcha i swinga zamienic?

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-06-11 23:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z burpisami? No pewnie, ale dokladaj ciezar co trening, albo przynajmniej co drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Tydzien trzeci - treningi (spozniona wypiska)

Przysiad 50kgx5 50kgx4 47.5kgx6x6x5
Martwy 55kgx 4x6 1x4
Gorny maszyna 15bl 4x8
Wioslo sztanga 42.5 4x8 (ciezko...)
Leg curl 10bl 3x12
Przywodziciele 8bl 3x12


Wszedzie progresja, choc coraz ciezej...Szczegolnie w siadzie, nie mam krazkow 0.5kg ani 1kg na silce wiec jak dokladam musze dolozyc 2x1.25kg ale proby dalsze beda

Dzien 2 - obwod 5x627.5kgx4 serie 25kgx2serie
Wioslo
Zarzut z przysiadem przednim
Push press
Wykroki


Dzien 3 - w sobote

Zastoj narazie jest, ale sie nie zalamuje. Kaza mi byc cierpliwa wiec nie mam wyjscia.

Od 5. tyg obwodowy zamieniam na snatch-swing-burpees i moze tabate jeszcze doloze thrusters po tym obwodzie jak dam rade

Aero staram sie zawsze po silowym i 1-2 dni w tyg jak praca pozwala. Scianka i wspinaczka out tez staram sie dwa razy w tyg.

Dieta nadal 1600kcal bialkowo-tluszczowa, jeden dzien mam ladowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium