SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
mieta tak, w herbacie, czekoladzie, olejku eterycznym...ale nigdy z miesem ale anglicy to narod dziwaczny wiec co sie dziwic

czosnek zagryzlam kurczakiem, pownno byc ok...ale oslabienie czuje, niby jest ok, ale w glowie szumi...

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-11 12:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
zeby cie zoladek nie zaczal bolec, czosnek jest agresywny

Kikaale Ty jesteś sprawna dziewucha..wow..pompeczki, podciągnięcia..no no!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
najbardziej ciesza mnie te meskie pompki a doprawdziwego podciagniecia to jeszcze daleka droga...

czosnek jest agresywny...szczypie, drapie, gryzie

scianka bedzie, choroba mnie nie przytloczy. nie dam sie (zjadlam juz pol apteki )

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-11 16:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
W temacie mixów...ja nie zmieszałam jeżyków z tuną, ale wheyka z czosnkiem....a fuujj...a potem żołądek auuuu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czosnek się wściekł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
fajnei sie prezentujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
zwierzu, fajnie to ja mam nadzieje sie prezentowac pretty soon ale dzieki, dzieki...

dzis caly dzien w szkole, zamykaja mi sie oczy z tego powodu dzis tylko rower, ale jutro silka i przednie przysiadu m.in. po nich przynajmniej mam zakwasy

Obli
, od pon jade na tych 2000kcal i wydaje mi sie(!) ze juz nie tyje, a to chyba dobry znak? moze zaczne chudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
W O W!
sUPER!!!Może i ja podbiję



Joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Alexxa, 2000kcal to nawet nie jest srednie zapotrzebowanie osoby aktywnej nie na diecie wiem mam nadzieje ze na tym poziomie juz nie bede tyla...

podbijaj dziewczyno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ha ha, a ja liczylam dzisiaj twoje zapotrzebowanie, nawet przyjmujac srednia aktywność to prawie 2300kcal, a gdyby podać prawdę, ze duza aktywność to jest 2500kcal
No ale postęp jest i fajnie widać światełko w tunelu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium