SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
zapomniala o biodrach...

Biodra: 98cm

Alexxa, caliperka nie mam...Luby by go mlotkiem chyba zatlukl, a ukrywac go na dnie szafy nie zamierzam ale...obadalam ebay i sa

Koluszek
, mi w pas troche poszlo, takie wzdecie i moze ciut jakiegos fatu

Sniadanko w brzuszku: owies,50g+jagody,100g+2 jaja+whey,16g

Trening i pracka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Koluszek , nie przejmuj się pasem póki nie ma tam 100cm ze spokojem

Po redukcji będzie talia osy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie no, dziewczęta, tak się nie godzi...

Milka do jedzenia się NIE NA-DA-JE!!!

Co innego Jeżyki .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
kokosowe i jabłkowe jak dla mnie najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Patka nie załamuj mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ani Milka ani jezyki, wy ludzie macie juz spaczone gusta, wystarczy ze doslodza, dodadza emulgatorow i innego smakowego syfu i juz maja "slodycze"
A wiecie co mnie teraz najbardziej martwi, ze kiedys mama robila dzieciom przyjemnosc robiac jakis fajny krem, ciasto itd - domowe, a teraz jak nie kupisz w sklepie to dzieci posmakuja, miny porobia i zostawia
Dla mnie nawet pomarancza byla CZYMS (no ale to wynikalo z czasow)

Kika ty to w ogole strasznie chude dziewcze jestes, przy swoim wzroscie, masuj masuj, miesni ci sie przyda, bo genetycznie to ty ciezko o te miesnie walczyc musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pani Izabelo,
zaczyna Pani brzmieć jak "głos starszego pokolenia" . Fakt, jesteśmy nieco młodsi, ale żeby tak zaraz po nas jechać .
Jeżyki są pyszne pyszniutkie, chociaż może mnie Pani przekonać, robiąc podobne ciastka osobiście i przesyłając na podany przeze mnie adres, iż mylę się okrutnie.

Łączę wyrazy szacunku,
R.


Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no niestety mlodsi a jeszcze dochodza te lata "komuny" ktore tworza przepasc w odbieraniu swiata.

Jezyki sa do bani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Cóż, parafrazując pewną reklamę: "Żądam dowodów, nie obietnic" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
JEzyki są do bani

odczucie subiektywne

Dlatego się z nim nie zgodzę.

JEden lubi zakalec mamy drugi woli jeżyki ot cała filozofia

Ze Obliś masz jadlowstręt od małego , nie musisz od razu szerzyc herezji , że jeżyki są niedobre

SĄ niezdrowe , ale dobre to one są

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2009-02-02 12:57:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium