SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Próbuj jak cie korci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
nie wiem sama a co mi obli radzisz? zostac na 1600kcal i 1300kcal w ost tyg czy sprobowac? jak to wtedy wyglada te wysokie srednie i nieskie ww? i jaka kcal przyjac? zmienna? sama nie wiem co da lepsze efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
nie ma szansy no nie bazylka ?? 6cm ma moja znajoma wazac przy wzroscie 165cm, 75kg, [/iMoj blog
no nie ma poprostu, musiałaby mieć sam tłuszcz i kości tak jak wcześniej pisałaś

no mowie wam tyle wyszlo, na brzuchu tez, choc moze za maly odstep miedzy palcami mierzacymi mialam
na pewno coś nie tak zmierzyłaś

a cos mi sie nalezy za sumienny trening i tydzien wyrzeczen :)
no i to jest dobre podejście

bazylka , ty nie szalej z tym hard-corem...wspinaczka to przecie sport ryzykowny ;)
no i właśnie dlatego się wspinam, uwielbiam ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
bazylka, moja doswiadczona kolezanko, musze sie pochwalic, ze dzis juz ladnie na wedke robilam kolejne VI.2, az moj luby brawo bil ;) zaliczylam tez 2 loty, ale spoko, jakos wrazenia na mnie nie zrobily. odwazna ze mnie dziolcha ;)

i powiedz mi jeszcze bazyla, co radzilabys zabarac na wyprawe gorska, jaki prowiant? myslalam, ze wezme troche wheya, batony proteinowo-weglowodanowe (wiecej proteingowe niz ww ), activlab zupy rosol i pomidorowa takie instant z dodatkiem bialka, platki owsiane...

trening bardzo udany. 2,5h tylko i az, gdyz im trudniejsze drogi, tym szybsze zmeczenie. lapki bola, paluszki ztyrane, a na buzi usmiech od ucha do ucha potreningowy wszmany, pychota! odzywka waniliowa z mlekiem 150ml oraz jagodami, ok 180g...szkoda, ze juz wiecej nie ma

a tak BTW, to potreningowa kaszke/platki ryzowe i inne prostackie wegle moge zastepowac owocami, takimi jak jagody, maliny, truskawki? nie non stop bo znudziloby mi sie, ale 2-3 razy w tyg?

teraz obiadosek, pieczone kostki dorsza (tzn takie kostki zamrozone z dorsza ) z cebulka, czochem w lupinkach, selerem, a do tego warzywka. jeszcze za jakies 20min wszama ww zlozone i jakies bialko z warzywkiem i oliwka do tego :)

20 30 kino!

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-07-13 18:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , moja doswiadczona kolezanko, musze sie pochwalic, ze dzis juz ladnie na wedke robilam kolejne VI.2, az moj luby brawo bil ;) zaliczylam tez 2 loty, ale spoko, jakos wrazenia na mnie nie zrobily. odwazna ze mnie dziolcha ;)
no brawo brawo, rzeczywiście odważna , a wiesz jak to mówią do odważnych świat należy
i powiedz mi jeszcze bazyla , co radzilabys zabarac na wyprawe gorska, jaki prowiant? myslalam, ze wezme troche wheya, batony proteinowo-weglowodanowe (wiecej proteingowe niz ww ), activlab zupy rosol i pomidorowa takie instant z dodatkiem bialka, platki owsiane...
hmmm mnie ogólnie słowo dieta trochę przeraża, o ile na codzień odżywiam się zdrowo to na wyprawach górskich/wspinaczkowych/rowerowych/żeglarskich mój sposób odżywiania ze zdrowym za dużo wspólnego nie ma, tzn. jem to co jest i to co łatwo przetransportować , czyli batony różne i niekoniecznie tyko proteinowe zupki z tytki jak ja to nazywam, ryże/makarony z sosami, płatki różne i całe kilogramy orzechów, które sycą mnie najbardziej na świecie, wheya też jakiegoś zawsze zabieram, bo na chwilę zapycha. Na Twoim miejscu wzięłabym właśnie jakieś kasze, ryże, makarony, kotlety sojowe, kaszki (o ile będziecie mieli palnik i garnek) chleby typu mestermacher, batony to też dobry pomysł
a tak BTW, to potreningowa kaszke/platki ryzowe i inne prostackie wegle moge zastepowac owocami , takimi jak jagody, maliny, truskawki? nie non stop bo znudziloby mi sie, ale 2-3 razy w tyg?
siur owoce po treningu to chyba najlepszy pomysł

20 30 kino!
na co idziesz? ja w zeszłym tygodniu byłam 3 razy
udanego seansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na co idziesz? ja w zeszłym tygodniu byłam 3 razy
udanego seansu

Burżujki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
raz owoce, raz kaszka i mam optymalne rozwiazanie ;) ostatnio odkrylam sposob na niezbyt smakowa odzywke waniliowa i czekoladowa. kupilam body fortness w uk, za 11 funa prawie kilogram, najgorsze nie sa. dodaje do nich kawy (kofeina podobno ulatwia spalanie tluszczu ) i cynamonu. kawy jako kawy pic nie moge, moj zoladek zle reaguje. a z wheyem ladnie przechodzi :) np. w pracy szybki posilek, wpadam do kantyny i chlust i energizer wlaczony ;)

ostatnio bylam na wanted, imo spoko; narnia, spalam jak dziecko; forbidden kingdom luz, bez rewelacji dzis ide na hancock. luby stawia to ide czekam na batmana nowego, wchodzi 25 lipca podajze, wiec przed wyjazdem do polski zdaze :)

na wyprawe chce wziasc platki owsiane i orzechy oraz owoce suszone (sniadanie szybkie i energetyczne), wheya (mam treca smietankowo-waniliowego), batony proteinowo-ww, banany i inne owoce jak jablka, takie mniej gniotliwe zupki activelab z prawie 18g protein i ww z ryzu... reszte pomysle :) mamy kuchenke, nowke sztuke, nawet zestaw garnkow i patelnie, teflonowe rzecz jasna (przekabacilam chlopaka )

ide sie szykowac do kina :)

ps: obli, a jak! bywalcem trza byc i zagranica polske reprezentowac... jak zawsze wiedzialam ze chce dzialac w dyplomacji i politycy zagranicznej

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-07-13 20:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
te wysokie wegle to tak jak normalnie przy 1600kcal, srednie ww = 80g i dajesz do 3 posilkow pierwszego i drugiego i potreningowego, a niskie ww=50g i dajesz do potreningowego i porannego

PS no w tym samym momencie piszemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Burżujki


ostatnio bylam na wanted, imo spoko; narnia, spalam jak dziecko; forbidden kingdom luz, bez rewelacji dzis ide na hancock. luby stawia to ide czekam na batmana nowego, wchodzi 25 lipca podajze, wiec przed wyjazdem do polski zdaze :) byłam na hancocku w piątek, a wcześniej na 2 dni w Paryżu i sexie w wielkim mieście, jakoś tak się złożyło, że wszystkie dosyć lekkie, łatwe i przyjemne

mamy kuchenke, nowke sztuke, nawet zestaw garnkow i patelnie, teflonowe rzecz jasna (przekabacilam chlopaka )
wow, moje garnki, patelnie i palnik wyglądają jakby przeżyły '45 w okopach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium