SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Dzis na sciance lipa, oslabiona jestem masakrycznie

Iza, jakby przyjac ze mam tylko 3 razy w tyg silke z aerobami i nie liczac scianki to 1700kcal to myslisz, ze jest ok? bo nie wiem jak mi scianka odpadnie (ale rower byl) to mam obcinac ww?

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-27 16:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja ci dam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja chyba grype złapałam ... no nic zaraz cos 'zarzuce' i ide się wypocić di łóżęczka

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja chyba grype złapałam ... no nic zaraz cos 'zarzuce' i ide się wypocić do łóżęczka

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Ankeraj, czosnku sie najedz i pij duzo herbaty z cytryna zdrowka zycze!

Obli, to chyba znaczylo: jak bedziesz obcinac kcal, to ci tylek skopie Nie obcinam Iza, masz jakis przepisik na surowke z bialej rzepy?

Zmian wielkich nie widze (w sumie zadnych), ale to pierwszy tydz, mysle ze dopiero po drugim beda jakies efekty. czasu mamy duzo oczywiscie ja chcialabym wszystko juz i teraz

Juz nie chce zakwasow, lozka zascielic nie moglam ani kluczy poniesc z podlogi tak mnie tylek i uda rwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Kika dziś trochę lepiej się czuje, ale ból gardła pozostał. Nie zjadłam czosnku, bo jem go na codzień ... 'zaczosnkowałabym sie'

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
Juz nie chce zakwasow , lozka zascielic nie moglam ani kluczy poniesc z podlogi tak mnie tylek i uda rwa
masochistka z Ciebie, naprawdę masz zaprawę przed porodem, o którym Radosuaf tak Ci tu napomina, niespostrzeżenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wymiary poprosze
jak rzeczywiscie nic sie nie dzieje, obetnij 100kcal w dni niskie, teraz 1600kcal - wiecej juz obcinac nie bedziemy...

A co scianka odpada, dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza, scianka jest nadal, czasem "wypada" np. wczoraj 3 drogi i do domu, bo sie z bolu zwijalam... Dzis lepiej, 3. dzien miesiaczki wiec jest ok. Jutro sie wybierzemy powsinac.

Niedlugo bedziemy tez jezdzic w soboty do Cheddar lub Portland, aby powspinac sie na skalkach wtedy tez scianka wypadnie, ale wspinaczka out jest duuuzo lepsza nic na sztucznej sciance

Flying, ty mnie nie wkurzaj z ta ciaza...Radek mnie nakreca, a to niezdrowe, bo naprawde sobie cos ubzduram Nie bede wydawac na test 10funa. Miesiaczkuje normalnie, dzieci nie ma na horyzocie!

Trening
wyciskanie sztangielek siedzac 6kg 15/12/12
wznosy bokiem 3kg 3x15
odwrotne rozpietki 3kg 3x15
uginanie na biceps na prostej 15kg 12x3
mlotki 8kg 3x15
wyciskanie wasko na plaskiej gryf (z 20kg) 3x12 (bol w okolicy lewego lokcia)
prostowanie ramiona na wyciagu nachwyt 20x15 22,5x15 22,5x15


Bieznia 6.5-6.7mil/h tetno 160-170 40min uda mam spuchniete, spodnie ledwo wcisnela

Whey+gluta+banan, 90g


Pulsometr sie spisuje. Dzis tez przyszly poczta batony proteinowe i gorsecik

Talia 71cm bz
Udo,gora 60cm (62cm)
Udo, srodek 53cm (55cm)
Biodra 99cm-100cm (101cm)
Bicek bz






Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-28 12:58:57

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-02-28 13:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Kika, ja sobie Ciebie nie wyobrażam z takimi wymiarami jak patrzę na Twoje zdjęcia na początku, co Ty mase robiłas??
No nie wiem, a nie chce mi sie wracać do tyłu z postami ...

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-02-28 17:21:46

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium