SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozna sie odchylac do tylu, w sumie wszytsko zalezy od tego jakie miesnie chce sie mocniej zaakcentowac.

miedzyzebrowe? wiele cwiczen, oczywiscie wszytkie wyciskania, szczegolnie skosne, przenoszenie sztangi,przyciaganai na plecy tez, aciagania...MC, pewnie czujesz je po francuzie lezac
Od interwalow tez mozesz je czuc, mialas mountain climbers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Alexxa, ja jestem w UK, a lekarz w Pl, ale mama trzyma reke na pulsie...

Odstawilam anty z dnia na dzien, miesiaczki brak... Ale wierze, ze bedzie dobrze i Duphaston mi pomoze

Iza, w pt robilam dzien piaty treningu silowego, moze po wyciskaniu sztangielek albo wioslowaniu jednoracz mnie miedzyzebrowe bola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Wiem, wiem przecież
Jak mama pilnuje to siii...

Odstawiłaś YAZ? Kiedy?

Co do bólu robiłaś podciągania na drążku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
nie, mialam sciaganie gornego, wyciskanie sztangielek siedzac i na skosie, prostowanie ramion na dolnym i mlotki...

YAZ nigdy nie bralam, a anty (yasminelle) odstawilam w listopadzie samowolnie...glupia jam glupia...

Bylam dzis w kinie, terminator salvation calkiem ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Panienko Kiko

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a jak nie to wujek ( opcjolanie "ch" zamiast "w" ) jest pierwszym pocieszycielem, ale nie skazuj się na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
szary, bedzie dobrze ja sie bez walki nie poddaje

Iza, wody mi troche zeszlo, czuje, ze nie mam tak spuchnietych nog, co mnie cieszy, bo mam tendencje do zbierania wody, glownie teraz kiedy mam tylko 5 tabletek do konca, wiec i miesiaczka sie zbliza...

Czuje sie dobrze, diete trzymam BEZ ODSTEPSTW...Nie chodze glodna, pewnie dzieki sporej podazy bialka i duuuzej ilosci warzywi plynow

Jutro trening dzien 1 - nogi, moj "ulubiony"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Jutro trening dzien 1 - nogi, moj "ulubiony"

rozumiem,że już nie możesz się doczekać

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Jak tam Panno K?

nie gniewajcie się dziewczyny, że o tym głodzeniu napisałam, ale jakoś tak od początku najbardziej się z kilkoma osobami na forum zżyłam i często o Was myślę, nie chciałabym żebyście sobie zrobiły krzywdę
Kika, kiedy wyjazd do Polski? u mnie w tym roku kiepsko ze wspinaniem, partnerzy mi się wykruszyli, w związku z czym uskuteczniam samotne wędrówki po górach i trochę czasem ryzykuję bez asekuracji, ale jak narazie żyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Venka, jak najbardziej a na 12 mam do pracy i bede umierac do 23 ze zmeczenia

Bazylka, uwierz mi, ze zaczelam spokojnie, na 1800kcal jechalam i chudlam, az w koncu boom! waga w gore, pomimo ruchu i ujemnego bilansu...Pojechalam na tydzien do Polki, tarczycam, krew, mocz wszystko w normie...Niestety, cykl jest okrutnie zaburzony i na jajnikach sa pecharzyki...Czesc dalsza badan w sierpniu...

Na wakacje mamy zaplanowany wyjazd w skalki i gory...Podlesice, Zakopane, Czechy i Slowacja. Wspin i trekking Padne pod ciezarem plecaka Scianka ostatnio poszla w odstawke, bo:
1. mialam duuuzo nauki i egzaminy
2. kase musialam odkladac na szkole, a na scianke kazde wejscie 6 funa
3. nuda zawiewa...znam wszystkie chwyty, sciany te same, uklady drog podobne...maja przebudowywac scianke sierpien-wrzesien wiec mam nadzieje znow sie wkrecic
4. duzo teraz pracuje nawet po 50h w tyg i niedziele wole poswiecic na relaks szczegolnie teraz, by wypoczeta cieszyc sie z gor w PL

Narazie staramy sie jezdzic choc z dwa razy w miesiacu gdzie w skalk w UK, nie mam juz takiego stresa jak zapierwszym razem

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-06-22 20:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Miałaś powiedzieć, że oddajesz się w moje ręce.

Na świecie nie ma już kobiet patrzących na charakter.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

Wiecej